Článek Nájezd na dobrý rok?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nájezd na dobrý rok?

21. 01. 2017 - 20:55

atraktivnistrasilka: Teda holka, to s tím lyžákem by mě naštvalo. Principem. Určitě to bude zkušenost, v podstatě tam budeš mít všechno zadáčo (a to jak celkový pobyt tam, tak práci), ale víš co, ten přístup je minimálně zarážející.
O čtení mi ani nemluv. Já bych četla až bych brečela, ale nemůžu. Protože musím furt louskat něco odbornýho a kdesi cosi.
A o plesu mi nemluv už vůbec. V prosinci mě čeká maturák, na který jdu jen proto, aby nikdo nemohl říct, že jsem tam nebyla. Na podobných událostech vyloženě trpím.

Jinak o letošním roku jsem někde četla, že pro ty, co nelenili v letech minulých, se bude vyvíjet dobře. Jsem tedy zvědavá.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

22. 01. 2017 - 10:44

hroznetajne: No přesně. Jako nepotřebuju vydělávat, to ne. Ale měla jsem sto chutí tam zajít a říct jí, ať si najde někoho jiného, kdo tam bude za podobné podmínky dělat blbce. Pochybuji, že by někdo jel .
Jen louskej, louskej, budeš vzdělaná, chytrá, uznávaná, bohatá a tak podobně . To říká ta, co přečetla za celý semestr jednu jedinou odbornou knížku .

Fakt? Tak to jsem v hazlu. Já se neuvěřitelně flákala...

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 12:06

atraktivnistrasilka: Louskám, abych odmaturovala. Z toho, co mám vymyšleno po střední, nezbohatnu. Spíš přijdu o pár nervů. Navíc je to úplně něco jiného, než mé středoškolské zaměření. Ale jdu tam, kam mě srdce táhne a vím, že jinde bych byla nešťastná. Za minimálku to sice není, ale na dovolenou v Emirátech taky ne.

Neboj. Taky jsem ke konci roku odflinkla co jsem mohla.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:21

hroznetajne: Dobře děláš, jo jo . Jen tak dál, slečno studentko! Jdi si za svými sny! Najdi smysl svého života! Nesejdi z cesty!

---
hroznetajne.pise.cz

21. 01. 2017 - 22:10

zlomenymec: Ad škola: Takovýhly typy miluju Plaší, plaší, a pak má ze všeho za jedna Ale congratz, co s tebou už

Ad lyže: Dozor nad dětma... asi nemusím psát, jaký mám na děti názor, že

Btw víš co by mě zajímalo? Jestli pořád vstáváš v 5 ráno do školy

---
zlomenymec.pise.cz

22. 01. 2017 - 10:47

hroznetajne: No jo, no jo, já vím . Taky to nemám ráda, ale měla jsem o sobě fakt nízké mínění, teď se to spravilo .

Taky miluješ děti? Super, pojeď taky!

Teď už ne, už mám volno, ale celý semestr jsem vstávala a co jsem koukala na nový rozvrh, v novém semestru tomu nebude jinak "".

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 17:38

zlomenymec: ANI ZA ZLATÉ PRASE!
A co bydlení v Praze?
Btw jaktože nemám přístup do druhé zaheslované rubriky?

---
zlomenymec.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:18

hroznetajne: To se mi právě nechce. Jsem ráda, že přijedu zpátky domů. Zatím mě to neláká. Jednak by to vyšlo dráž, jednak by pro mě bylo hrozně stresující bydlet s cizími lidmi. Třeba se jednou rozhodnu jinak, zatím mi to vyhovuje takhle...

Sakra, to je divný ... Přístup bys tam měl mít, mám tě v přátelích hned na druhém místě (a odkaz na tvůj blog funguje!). Kde je problém?

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:45

atraktivnistrasilka: Nechci nikoho znepokojovat, ale přijde mi, že tam ten přístup nemá (skoro?) nikdo, protože to už bys tam komentářů od přátel měla jak naseto. A přečtení taky nějak nenaskakují. Nějaká chyba v Matrixu.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:54

hroznetajne: VYŘEŠENO! Zjistila jsem (Tlapka mi napsala), že druhá zamčená rubrika nejde otevřít nikdy, i když vás budu mít v přátelích. Jedině bych vám musela rozeslat heslo. A nefunguje to u nikoho z nás. Takže chyba V METRadminXU . Takže jsem to sloučila do Pod zámkem a je klid .
Děkuji za váš zájem !

---
hroznetajne.pise.cz

21. 01. 2017 - 22:35

iva: Gratuluju, gratuluju a ještě jednou geatuluju
Jsi neuvěřitelně statečná, hodná a obětavá. Jít se ségrou na maturák? Jsi prostě *anděl*
Škoda, že tě nevidím v brýlích, určitě ti moc sluší.
Lyžák si užij a nenech se otrávit. Beztak toho až tolik nenalyžuješ. Hlavně opalovací krém a nabitý mobil do kapsy. Pak přežiješ všechno

22. 01. 2017 - 10:49

hroznetajne: I ty lichotníku . Asi jsi teď moje nejoblíbenější čtenářka .
No, pár fotek s novými brýlemi mám, ale nejsou publikovatelné , moje tlama by vás odradila od čtení dalších článků, to nemohu dopustit .
Snad si budu moci lyžovat podle sebe. Uvidíme... Mobil beru, jasná zpráva !

---
hroznetajne.pise.cz

21. 01. 2017 - 23:54

adil: Všechno za jedna ? - gratuluju ! Ať dál jsi úspěšná ve všem co tě ještě čeká

---
adil.pise.cz

22. 01. 2017 - 10:53

hroznetajne: Mockrát děkuji !

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 08:49

brutally-honest: Gratuluju ke zkouškám, jsi to zvládla nějak rychle, u nás skončí zkouškový až za tři týdny :- ) S plesem jsem tě už politovala, tak snad byla ségra ráda alespoň :- ) Výběr brýlí je taky úspěch, u slunečních je to u mě vždycky hrůza, zkouším si desetkrát všechny, co mají, a žádný mi nesedí :- ) Lyžák s dětma zní hororově :- D Moct číst za odměnu je super, doteď si pamatuju, co jsem četla po prvním zkouškovým (Rudiš – Potichu :- )

---
brutally-honest.pise.cz

22. 01. 2017 - 10:56

hroznetajne: No jo, sama se tomu divím . Já netuším, jestli se u nás ještě pořád píšou zkoušky, ale asi jo. Já jsem se napsala všude na co nejdřívější termíny, abych to měla rychle z krku. Aby když tak byl ještě i čas cokoliv opravovat.
No jo, uvidíme v létě . Asi najedu zase na čočky, abych mohla sluneční nosit, ale moc se mi nechce . Brýle jsou docela komplikace. Ještě furt jsem si nezvykla . Ale nosím poctivě.
Tak to musel být zážitek, když si to pamatuješ doteď !

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 09:18

jurtanimo: Ke zkouškám za jedna gratuluju a s lyžákem přeju hlavně pevné nervy A jsem ráda, že zas čteš, co chceš, mám pak spoustu tipů, co můžu číst já Tak ať máš podobně úspěšný i zbytek roku

---
jurtanimo.pise.cz

22. 01. 2017 - 10:58

hroznetajne: Mockrát děkuji ! Snad se nám tam nějaké díte nezabije, toho se upřímně bojím nejvíc. A taky blinkání, loni tam děti blinkaly a to já jako fakt nedávám .
Ježiši, to je tak moc milý! Jsem moc ráda, že to někdo opravdu čte .
I tobě úspěšný rok, hlavně s jurtičkou .

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 19:30

jurtanimo: Nezabije,neboj Děkuji, snad bude úspěšný aspoň v rámci možností, ale každopádně už je jisté, že bude bez jurty..

---
jurtanimo.pise.cz

22. 01. 2017 - 19:35

hroznetajne: Ale ne, ale ne, ale ne ! Už jste to vzdali? To mě mrzí. Moc se mi to líbilo .

Ale tak zase se schyluje k něčemu jinému pěknému, no ne?

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 20:19

jurtanimo: Jojo, bohužel už nám došla trpělivost,nervy máme jenom jedny..No zatím se k ničemu neschyluje,ale tak snad něco lepšího nás v tomhle roce ještě potká

---
jurtanimo.pise.cz

23. 01. 2017 - 09:39

hroznetajne: Tak to je mi fakt líto. Ale kvůli těm kamnům bych to překousla , co?

---
hroznetajne.pise.cz

23. 01. 2017 - 10:47

jurtanimo: No oni nám je při jedné z oprav roztopili do ruda, takže už z nich nemám zdaleka takovou radost, páč se musely opravit,aby vůbec fungovaly, jak mají..ale budou nám dělat radost aspoň na chatě, případně v nějakém jiném domečku

---
jurtanimo.pise.cz

23. 01. 2017 - 15:25

hroznetajne: Jejda, nějak moc smůly, ne? Tak jestli budete hledat dál, jiné řešení, tak ať se daří lépe !

---
hroznetajne.pise.cz

24. 01. 2017 - 17:08

jurtanimo: No bylo jí v té stejné době ještě o něco víc - co se dalo po.., tak se po.. Tak doufám, že jsme si už smůlu vybrali na dlouhou dobu dopředu

---
jurtanimo.pise.cz

26. 01. 2017 - 11:27

hroznetajne: Ty to nějak přitahuješ! Změň si čakru, otevři svou mysl pro příjem pozitivní kosmické energie a máš to .

---
hroznetajne.pise.cz

26. 01. 2017 - 17:59

jurtanimo: Řekni jak a já jdu do toho

---
jurtanimo.pise.cz

27. 01. 2017 - 08:10

hroznetajne: Bohužel neporadím

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 11:12

alienor: Gratulace ke zkouškám

Brýle vypadají úžasně!

S tím lyžákem tě teda dost oškubali, tak snad to aspoň proběhne dobře

A maturitní ples bude v pohodě, uvidíš, já jsem ještě v den svého maturáku zvažovala, že si schválně zlomím nohu, abych tam nemusela, ale nakonec to byl jeden z nejhezčích zážitků mého života a naši profesoři nám za ten ples chodili děkovat ještě týden, že prý byl nejlepší, jaký tam zažili

---
alienor.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:22

hroznetajne: Mockrát děkuji, Alienor .
Většinou, když se mi někam nechce, tak to pak dopadá docela dobře, tak se nechám překvapit . Děti budu mít na starosti mimo svah, na hotelu, tak by se snad nemuselo stá nic hrozného .
Fakt jo? Vůbec se nedivím, plesy jsou prostě lahůdka .

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:35

myfantasyworld: Gratuluji ke zkouškám.
Pamatuji si, že když jsem začala nosit brýle někdy na ZŠ, že se mi ostatní posmívali a teď je spousta lidí, kteří je nosí jen tak pro efekt bez dioptrií.
Úplně chápu, že se ti ty brýle nelíbili, asi je to pak normální po čase. Taky jsem si loni kupovala nové. Vypadají dobře a u brýlí je hlavní najít fakt nějaký, který ti sednou, což mi nepřišlo zrovna jednoduché.
Ani se nedivím, že ohledně toho lyžáku tě to nadšení pak přešlo, ale tak aspoň, že nakonec to budeš mít všechno zdarma, bude to zajímavá zkušenost.

---
myfantasyworld.pise.cz

22. 01. 2017 - 18:59

hroznetajne: Mockrát děkuju !
Brýle už nejsou nic směšného, jak píšeš, naopak. Mohu být hodně zajímavý módní doplněk. A mně se to líbí, je tolik druhů, ze kterých můžeš vybírat, hlava jde kolem .
Ale tak mně se docela líbí, mají pěkné nožičky, jenom je neumím nosit. A popravdě mi ani moc nesluší. Není na nich nic špatného, jenom jsou dost nekomfortní na nošení. A taky jsem vyměnila materiál - z kovu jsem přešla na plast (kombinace s kovem). A nemůžu si stěžovat Ty nové jsou takové lehoučké, prostě je to pohodlnější .

No jo, tak už to tolik neřeším, ale byla jsem docela zklamaná. Až ode mě bude zase někdy něco chtít, hodně si to budu promýšlet... Jo jo, zadarmo to mám, alespoň něco .

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 19:54

myfantasyworld: Já teda jsem si vybrala takové do zelena, protože se mi ta barva líbila a ten tvar mi fakt seděl, ale měla jsem co dělat a zkoušela jsem si jich hodně a říkala jsem si, že ta ženská už musí být hotová z toho, jak to tam furt zkouším.
Jak píšeš, také mám plastové a je to rozdíl, nejsou vůbec těžký a hlavně kvůli práci s pc mám speciální sklíčka (samozřejmě za to byl příplatek, ale tím, že s pc dělám celý den, tak se mi to hodilo ). Kvůli pc mi doktorka i napsala brýle vyloženě na čtení a to se divila i ta v optice, že se to takhle mladým lidem nedává.
Třeba ti to jen připadá, že ti nesedí.
Jasný, aspoň si fakt člověk potom promyslí u těch lidí, až mu budou něco nabízet, tak je to vždycky, že už jsi pak vůči těm lidem ostražitější.

---
myfantasyworld.pise.cz

23. 01. 2017 - 09:43

hroznetajne: Ty jo, to máš odvahu jít do barevných! Mně hodně cpali červené. Jako jo, slušely mi,ale vypadala jsem v nich jak největší úča . Tak jsem šla do černých, ty se hodí ke všemu.
To je zvláštní, že máš brýle na blízko, fakt se to u mladých moc nevidí . Počítač je na oči hrozný zlo, mě z toho vždycky pálí oči a je jedno, jestli koukám do starého monitoru nebo na nový notebook...

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2017 - 21:28

chaostheory®pismenkuje.cz: S tou imatrikulaci je skoda, ze jsi sla jen ty... ale myslim, ze je super, ze jsi sla a sestru podporila a je jedno, ze by to zvladla i bez tebe.
S tim lyzakem to je teda na nic, ale zas pokud vlastne budes mit vse proplacene, tak to neni vubec spatne.
Mne uz je uplne trapne ohledne Sherlocka, nevidela jsem jediny dil a ani me to nejak nalaka, nemam detektivni serialy rada. Ale zss kdyz jsou vsichni tak nadseni... achjo
Ctenarskou krizi jsem taky parkrat mela, to se stane. Kdyz se z ni clovek dostane, tak si pak cteni o tom vic uziva

---
chaostheory.pismenkuje.cz

23. 01. 2017 - 09:47

hroznetajne: Co nadělám, u nás nejsou plesy v oblibě tak nějak všeobecně. A když to nebyla žádná velká akce, tak tam nikdo nechtěl. Ono by nás to taky přišlo na pěkný bavory, za jeden lístek chtěli 300. Praha...
Jo jo, to jsem ráda, že nebudu muset nic platit, ale naštvalo mě, že to na mě zkusila. Ale tak ona to zkouší na všechny.
Hele, taky nemám ráda detektivní seriály (ani knihy nebo filmy), ale tohle je prostě takový jedinečný. Jak je to natočený, jak je to promyšlený. Mně se to moc líbilo asi hlavně pro tu kvalitu. A dobré herce .
Tak hurá do čtení!

---
hroznetajne.pise.cz

24. 01. 2017 - 19:33

zo: Začnu od konce! Inferno je skvělé, doporučuji já i děda (ten rok, co vyšlo, jsme se sešli a oba ho dostali nezávisle na sobě k Vánocům). Zrovna včera jsme se s našima dívali na film, který by nebyl k zahození, kdyby nebyl tak moc jiný než předloha . A nebyla tam má oblíbená scéna, sakra!
Čtenářský blok mám už asi poslední rok. Sice jsem si na začátek roku hezky naběhla, pár knížek už mám přečtených, co už ale moc nerozkřikuju je, že to byla z větší části povinná četba (Máj, Král Lávra a Kytice dohromady stejně ani nedají na jednu knížku... ale Babička vydala prozměnu za pět! ). Holt nějak není čas.
Doufám, že si to na lyžáku užiješ, co přesně budeš jako pomocný pedagog vlastně dělat? Já teď přemýšlím, jestli přijmout nabídku a pomáhat v létě na anglickém příměstském táboře.
Zrovna dneska mi ve škole vnutili k vyzkoušení spolužákovy brýle a dozvěděla jsem se, že "vypadám ještě chytřeji" a "měla bych nosit brýle častěji". Ale nemám zrak po mamince, takže to asi nebude moc potřeba . Zatím. Jinak, mně se náhodou tyhle velké brýle, co "mají všichni" strašně líbí, kdybych je potřebovala, taky si takové vyberu! Musíš se mi v nich pak ukázat!
Ples zní děsivě. Já se snažím vyhnout hned dvěma. Jeden je náš - gymplácký a na druhý se nás snaží dotáhnout tchýně. Tůdle .
A zkouškové - no vidíš, jak jsi šikovná! *poplácání po hlavě*

---
zo.pise.cz

26. 01. 2017 - 11:31

hroznetajne: Teď teda nevím, co mám číst první. Mamka mi přinesla další román. Takže z toho množství knih jsem se nakonec zasekla a nečtu nic . Sakra sakra .
Ty jsi četla babičku? Já asi desetkrát začala, ale nikdy se nedohrabala ani do půlky. Je to tragédie. Sbírám staré výtisky Babiček ale nikdy jsem tu knihu vlastně nepřečetla. Není to normální, je mi to jasný . Ale obsahově mě ta kniha absolutně nebere. Ale Kytice je fajn, Klár Lávra je rozsahově výhodný k maturitě a Máj je klasika. A počítala bych to jako přečtené knihy, proč ne?!

Na tábor určitě jeď. Hodně si z toho odneseš. A navíc anglický, wow! A je fajn, že je příměstský, odpadá ti taková ta povinnost střežit je 24 hodin denně.
Jestli vidíš dobře, tak by byla blbost nosit brýle . Určitě se ti v nových ukážu, se neboj!

---
hroznetajne.pise.cz

26. 01. 2017 - 13:32

tlapka: Vidíš, kdyby ses tak netvářila, třeba by ses tam s nějakým solidním přítelem seznámila! Máš to u ségry, určitě se ti to v dobrém vrátí.
Přesně v takových brýlích vypadám jako blbec já, můj obličej naopak vyžaduje právě ty poloobroučky. Tak ať nám oběma sluší! Nebo radši jen tobě, já se budu držet čoček.
S lyžákem držím palce. Takový přístup otráví, ale pořád z toho můžeš vytěžit zkušenost a spoustu zážitků.

---
tlapka.pise.cz

27. 01. 2017 - 08:09

hroznetajne: Pche, to jsem přesně já, lovit mládence !
Každému sluší něco jiného. Já když si nasadíme ty moje první brýle, vypadám v nich zbytečně starší. Nechávám si je jako rezervu, ale nosit je už asi nebudu... Taky jsem si myslela, že kulaté brýle mi udělají oplácaný obličej, ale není tomu tak. Záleží na brýlích . Čočky jsou fajn, ale mě nějak zlobily .

Díky moc .

---
hroznetajne.pise.cz

29. 01. 2017 - 02:24

iva: Slibovalas soboty a je neděle

29. 01. 2017 - 07:08

hroznetajne: Nezlob se, jsem na horách. Mám s sebou počítač, ale hlídám tu děti a fakt není čas. Příští týden ale rozhodně bude .

---
hroznetajne.pise.cz

29. 01. 2017 - 08:55

tlapka: To máš jako v práci, Julčo. Trénuj na reálný život. Dovolenou musíš nahlásit!

---
tlapka.pise.cz

29. 01. 2017 - 08:59

hroznetajne: V reálném životě konci povinnosti většinou odpoledne. Žádné noční hlídky do půlnoci . Však vy to beze mě ten jeden týden přežijete .

Otázkou je, jestli to přežije Julča...

---
hroznetajne.pise.cz

29. 01. 2017 - 10:26

iva: No jo, vlastně
Promiň, nějak mi to nedošlo. To bude článeček. Jupí.
Jo jo, dětičky umí vysosat.
Tak dobře přežijte

09. 02. 2017 - 22:05

iva: Děvče, nezničila tě ta nebohá děcka?
Ruce, nohy, vaz - v celku a nepoškozený?
Lyžaříci na cvičné louce přežili všichni?

30. 01. 2017 - 22:31

zmocaluabazin: Taky jsem nosila brýle, co jsi mívala dřív. A od loňska mám nové, plastové a výraznější. Škoda že jsi nedala fotku, jak je máš nasazené, podobný typ jsem si ani nezkoušela, ale mně se celkově špatně vybírá, mám úzký obličej a občas mi padne i něco z dětského oddělení

---
zmocaluabazin.pise.cz

12. 02. 2017 - 13:56

hroznetajne: A jsi taky spokojenější s plastem? Já náramně, jsou daleko lehčí a pohodlnější. Sice mají kovové nožičky, ale velmi tenké a lehké. Do celokovových bych už asi nešla...
Každému sedí něco jiného, chce to fakt zkoušet. Já jsem si ty brýle, co mám teď, vyzkoušela úplně náhodou. Na stole jsem měla 3 favority, ale nakonec jsem si vybrala úplně něco jiného. A ani jsem nepočítala, že si podobné brýle vyberu .

Moci vybírat z dětského... hele, to je náramná výhoda !!! Už jenom ty ceny budou jistě příjemnější .

---
hroznetajne.pise.cz

31. 01. 2017 - 18:51

genie: Hmm tak já mám přesně ty brýle, co si hodila do kouta Ale já bych zase v kulatých vypadala jak debža, takže prostě každý má svoje
Na to platit si celý lyžák a ještě se starat o děti, na to bych se teda zvysoka vybodla. Aspoň že to budeš mít rádoby zadarmo, když si na to vyděláš tam, ale stejně by měli ubytování a jídlo zajistit oni
Taky ti jako nejlepší odměna za zkoušvé přijde, že můžeš konečně zase vytáhnout knihy? Já dnes dočetla HP 4 :3

---
genie.pise.cz

12. 02. 2017 - 13:59

hroznetajne: To určitě. Souhlas . A nedělají tě starší? Mně připadá, že podobný tvar brýlí dělá prostě trošku starší obličej , možná jenom blbý pocit.
Nakonec mi všechno uhradila ta ředitelka, až na skipas. Ten jsem si platila sama. Takže jsem nakonec docela spokojená .
HP nemám pořad dočtené, chybí mi poslední 2 díly, ale ne a ne se do nich pustit. Předpokládám, že se líbí . To ani nejde jinak.

---
hroznetajne.pise.cz