Článek Juliiny druhé narozky!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Juliiny druhé narozky!

19. 03. 2017 - 14:20

cayenne®blbne.cz: Tedy dneska se tu s těmi narozeninami nějak roztrhl pytel. Dvojka je pořád vyšší číslo než jednička, a tudíž si zaslouží dvojnásobně velkou gratulaci!
Na oplátku si dovolím o sobě něco napráskat já:
Amelii jsem zatím viděla jen jednou, ale uchvátila mě. Taky se bojím si ji pustit znovu, aby mi nezevšedněla, zatím je to totiž jen něco málo přes půl roku.
Z dárků bývám taky rozpačitá. A z loučení. Nikdy nevím, co se ode mě očekává, a nemůžu se zbavit dojmu, že dělám něco špatně. A zároveň to jsou chvíle, kdy má spousta lidí tendence (možná nevědomě) překračovat nějaké moje hranice osobního prostoru, což je taky docela nepříjemné.
Pokud se ti líbí sprosťárny, možná tě zaujme jedno dílko finské literatury, které vyšlo někdy loni v českém překladu: Pentti Saarikoski - Dopis pro mou ženu. V podstatě celá kniha je o tom, jak je spisovatel na zahraniční cestě, stýská se mu po manželce, a tak na ni celou dobu myslí (a hlavně teda myslí na jisté věci, které spolu prováděli).

Hodně síly a nadšení do psaní a budu se těšit na třetí výročí!

---
cayenne.blbne.cz

19. 03. 2017 - 18:31

hroznetajne: No to teda . Na všechny šlo jaro, tak zakládali blogy a teď slavíme .
Tak to jsem ráda, že se najde další nadšenec do Amélie! Jen si to nech hezky odležet, klidně rok .
To s dárky jsi vystihla přesně. Mám z toho obdobný pocit. Nevíš, jakou očekávají reakci. Možná z toho děláme velkou vědu, ale já se nedokážu tak nějak dětsky a spontánně radovat z dárků, mám pocit, že jsem to neuměla nikdy .

Díky za tip na Dopis pro mou ženu! Hned jsem si to rezervovala v knihovně . V dubnu ji mám doma, hihi .

Děkuji za moc milý komentář!

---
hroznetajne.pise.cz

19. 03. 2017 - 14:24

atraktivnistrasilka: Tak předně - všechno nejlepší! Jen tak dál, jen tak dál. Tvé dva roky jsou oproti mým pěti minutám hotová léta. Srdce už jsem si sice tak nějak vylila u předchozího článku, ale musím znovu - moc a moc ráda tě čtu, mám tvůj styl psaní ráda () a nebýt tebe, tak Strašilka na žádném blogu asi nestraší. Možná to ani nevíš, ale byla jsi to právě ty, kdo mě nakopnul k tomu, abych si založila blog právě tady. Ale asi to víš. Nebo minimálně tušíš.

Jó, jak já nemám ráda přijímání dárků. Jak moc ti rozumím. Teď mě to zastihlo na narozeniny, dostala jsem od mamky fakt pěknou věc, ale neumím se u toho moc ksichtit, takže si myslela, že se mi to nelíbí. Což mě teda mrzelo a mrzí, ale už jsem taková.
A s dáváním dárků to v poslední době taky není o nic lepší. Myslela jsem si, že mi to problém nedělá, ale... ale.

Jinak teda doufám, že to bude víc, jak jeden další rok! Doufám, že tě to tu nepřestane bavit a že tě nepřestaneme bavit my!

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

19. 03. 2017 - 18:35

hroznetajne: Díky Strašilko ! Až moc lichotek, teď budu nafoukaná, kvůli tobě.
Tvoje předlouhé články na minulém blogu jsem měla ráda, je mi v podstatě jedno, kde píšeš, PŮJDU ZA TEBOU! Ale ne, jsem ráda, že jsi tu s námi

No jo, chtělo by to nějaký návod na to, jak přijímat dárky. Ale zatím jsem teda nic takového nikde neviděla . A vybírání dárků je absolutní katastrofa. V tom jsem totálně neschopná .

---
hroznetajne.pise.cz

19. 03. 2017 - 15:19

zlomenymec: Blogové narozky máš ve stejný den jako já! Nojo, to se holt pozná kvalitní blog

Ad sprosťárničky - to mě pochopitelně zaujalo nejvíc - četla jsi Příběhy lady Fuckingham?

---
zlomenymec.pise.cz

19. 03. 2017 - 18:57

hroznetajne: Juchůůů! Já si to moc dobře pamatuji už z minula. Chtěla jsem na konec článku napsat, aby ti šli všichni taky popřát, ale včas jsem zjistila, že taky u sebe oslavuješ .

Lady Fuckingham jsem si dokonce koupila, protože jsem se styděla půjčit si ji v knihovně .

---
hroznetajne.pise.cz

19. 03. 2017 - 17:25

iva: Jen na nás flusej dál, nás to těší
Dřív jsem se těšívala na pátky, pak na soboty, teď na neděle. Jsi jedna z mých "na co se těšit" záležitostí

19. 03. 2017 - 18:58

hroznetajne: Moc děkuji, Ivanko . Oficiálně zůstávají samozřejmě soboty. Jsem se vracela pozdě v noci z hor, proto mám OPĚT zpoždění . Ale já se polepším, slibuji .

---
hroznetajne.pise.cz

19. 03. 2017 - 19:29

iva: Ježíš, to nebyla výtka. Ani náhodou
Mně nevadí těšit se o něco dýl

21. 03. 2017 - 06:57

hroznetajne: Já to tak ani nebrala, v pohodě .
Tak to jsem ráda !

---
hroznetajne.pise.cz

19. 03. 2017 - 21:03

myfantasyworld: Gratuluji ke dvěma letům. Dva roky jsou krásný číslo a přeji ti, aby se to číslo dlouho navyšovalo.
Amelii jsem nikdy neviděla, ale tenkrát moje kamarádka se učila hudbu z Amelie na klavír a pouštěla mi jí, od té doby jsem si ji zamilovala a často si ji pouštím jako kulisu, hodně jsem si ji pouštěla k psaní příběhům.
S těmi dárky je to těžký, vždycky je problém někomu dát to, co se mu bude líbit. Já třeba radost najevo dám, ale taky to neumím úplně dobře, hlavně někdy mi to dělá problémy.
To je super, že jsi se vyskytla v televizi. Myslím, že to není nic neobvyklého, že lidé jsou v reportážích jen jako figuranti.
Ani si nepamatuji, jak je to dlouho, co jsem měla Mp4, tenkrát mi ji naši k něčemu koupili a vlastně ani nevím, kde skončila, vím jen, že nějak nefungovala.

---
myfantasyworld.pise.cz

21. 03. 2017 - 07:03

hroznetajne: Děkujuuu . Amélie na klavír hranou snad všichni, je to taková líbivá melodie a jsou snadno dostupné noty. Takže hudbu znáš? Oni si ji půjčují i do jiných filmů a pořadů. Taky to ráda poslouchám, téměř denně .
Dárky jsou prostě pro někoho fakt oříšek .
No jo, to se ani nedivím, já jsem za svůj život taky už nějakou rozbila, jednu jsem dokonce úplně odrovnala, nefungovala jí vůbec tlačítka. Ale možná by to nějakou novou chtělo .

---
hroznetajne.pise.cz

21. 03. 2017 - 20:19

myfantasyworld: Jo, to už se mi taky stalo, že jsem takhle zaslechla jen hudbu a podívala jsem se, co to ukazují v televizi. Asi se budu muset na Amélii podívat, když jsem slyšela na ni chválu.
Tak proč ne, nové věci dost často udělají radost.

---
myfantasyworld.pise.cz

19. 03. 2017 - 22:57

boudicca: Jéé, já Amélii taky miluji. Též se na ni dívám jen jednou za čas, svátečně, zato soundtrack bych mohla poslouchat stále dokola. Na cesty si taky raději beru baterkovou mp3, mobil by se rychle vybil, zatímco mp3ka hraje klidně několik dnů v kuse.
Krásné blog-narozeniny!

---
by-boudicca.blogspot.cz

21. 03. 2017 - 07:04

hroznetajne: Tak to ráda slyším . Soundtrack je dokonalost, taky ho pořád poslouchám . No není nad klasické baterky. A připadá mi, že tyhle MP3 jsou už těžko k dostání.

Děkuji za milý komentář !

---
hroznetajne.pise.cz

20. 03. 2017 - 08:02

jurtanimo: Gratuluju k dovršení druhého roku a přeju, ať seš tu s námi ještě alespoň desetkrát tolik Tvoje články jsou mým každotýdenním věrným společníkem při víkendové kávě, takže jen tak dál - píšeš vážně moc dobře
Amelii z Montmartru jsem popravdě ještě neviděla Koukám, že mám pěkné mezery, asi to budu muset dohnat
S dárkama se přiznám, že to mám krapet sobečtější - dárky ráda dostávám, ale nerada vymýšlím, ale když mám nápad na nějaké překvapení, tak je hrozně ráda dávám a čekám na reakci
A co se sprosťáren v knížkách týče, mám to poslední dobou dost podobné, takže si možná napíšu o nějaké tipy
A šedivé vlasy ve svých ani ne třiceti taky vytrhávám imrvére, ale barvit si je zatím opravdu nechci. Takže s jedním, můžeš být opravdu v klidu, ten je jen ze stresu
MP3 na baterky mám kdesi v šuplíku, páč poslední dobou hudbu vůbec neposlouchám, ale když bych jela někam na dýl, určitě bych si ji s sebou vzala, tomu se mobil prostě nevyrovná

---
jurtanimo.pise.cz

21. 03. 2017 - 07:14

hroznetajne: Mockrát děkuji, Jurtičko . To mě moc těší . Já mám tvé články taky moc ráda a těší mě, že zůstáváš.
No na Amelii se musíš podívat, to je jasná věc .

Ale tak to je taky hezký, spousta lidí ráda dostává dárky, na tom není nic špatného . A překvapení taky ráda dělám, jenom mě to prostě tak trochu stresuje . Asi zbytečně no, já vím.
Tak sprostých knížek je celá hromada. Některé mají ještě trochu romantiky, některé už ani to . Záleží, co by se ti víc líbilo .
Mně se šedivé vlasy i docela líbí, někomu vyloženě sluší (myslím teda ve vyšším věku). Ale chápu, barvit celou hlavu kvůli pár vlasům je blbost.
Na cesty ideální společník. Já cestuju denně, takže MP3 vláčím všude .

---
hroznetajne.pise.cz

20. 03. 2017 - 20:28

chaostheory®pismenkuje.cz: všechno nejlepší
sprosťárny, jo? to bych do tebe neřekla... taky je mám celkem ráda. to mi připomíná, že bych se měla vrhnout do třetího dílu 50 Shades
zápasy taky nesnáším, fuj.
uf, šedý vlas... já mám pár šedivců asi rok a začínají se dost množit, hajzlíci
hudbu z telefonu nepouslouchám z jednoduchého důvodu - dělala jsem to tak u jednoho mobilu, a asi za rok se mi kvůli tomu věčnému nabíjení rozbila zdířka na nabíječku, a oprava stála skoro tolik, co nový telefon, tak jsem se na to vykašlala. od té doby nikdy víc.

---
chaostheory.pismenkuje.cz

21. 03. 2017 - 07:20

hroznetajne: Děkujuuuu Chaosko!
Neřekla bys? To víš, já jsem uvnitř hrozný prase . Třetí díl mám teda dávno přelouskaný. Nechci dopředu odrazovat, ale za mě nejslabší. Ale uvidíš sama, třeba se ti naopak bude líbit nejvíc .

Šedých vlasů bude víc a víc, co naděláme .
Tak to chápu. Ono posloucháním hudby se to dost opotřebuje. Podle mě i baterka vydrží míň a mobil jde brzo do kopru. A je jasný, že ti dají zadraho nové součástky. Výhodnější je pro ně, aby si člověk koupil rovnou nový mobil . To už je dneska se vším...

---
hroznetajne.pise.cz

21. 03. 2017 - 13:29

adil: Tedy, já tady narozky neslavila ani jednou, vždyť ten čas pádí jako splašený oř.Šedivé vlasy u mne vytrhávat dávno už nelze,to bych byla už holohlavá,na řadu přichází barvičkaAle v jednom jsem na tom s tebou stejně - od knížky s nějakou to sprosťačinkou se neodvracím, ba naopak Nejsem nerudná babka, to bude ono... Tak do dalších let ať se ti na blogu stále tak dobře daří

---
adil.pise.cz

22. 03. 2017 - 11:17

hroznetajne: No tak to by se mělo napravit! Slavíme, slavíme!
Člověk si to musí nějak opepřit, že jo .

---
hroznetajne.pise.cz

21. 03. 2017 - 16:13

rebarbora: Tak ještě nejmíň deset let!!! Jinak s těmi dárky ti celkem rozumím

---
rebarbora.pise.cz

22. 03. 2017 - 11:17

hroznetajne: Děkuji !
Hned se necítím tak blbě, že v tom nejsem sama .

---
hroznetajne.pise.cz

22. 03. 2017 - 07:41

radus: Heeepyyy brzdyyyy!

Další dobré počteníčko! A zase jsem s tebou taková sladěná

Amelii miluju taky a taky jsem pak jak potrhlá a říkám si "a o co by byl svět krásnější, kdybychom byli víc jako Amelie!"

Také mám pocit, že lidé čekají větší nadšení nebo díky za dary (moje sestřenka je extra cíťa a dokáže i plakat radostí, to já bohužel nedávám...).

Nadšení z televize chápu - je to opojné . A jsem velice překvapena z ČT24! To bych tedy nečekala!!!

Četla jsi Maupassanta?

A psssst, ale také jezdím na kole a chodím po městě se "starou" (8 let) dobrou mp3 Jsem v tomhle... Prostě chci mít telefon, počítač, mp3... Ne jednu věc na všechno

---
radus.pise.cz

22. 03. 2017 - 11:22

hroznetajne: Děkuju ! Ježiš ty smajlíci jsou bezva !!!
Taky bych chtěla brečet z dárků. Pro takové lidi se i rádo shání nějaké překvapení. Když víš, že budou vždycky nadšení. I když je pravda, že z některých dárků jsem už byla taky dojatá . Lehce...
Maupassanta jsem četla, ale ne všechno. Ten je fajn .

To mě těší, že máme tolik společného . Milovníci Amélie jsou všichni do jednoho romantický duše, tím jsem si jistá!

---
hroznetajne.pise.cz

22. 03. 2017 - 12:24

alienor: To to letí! Tak všechno nejlepší a spoustu blogerské inspirace do dalších let! (chybí mi tu takový ten smajlík s párty čepičkou a frkačkou )

Amélie je skvělá, hlavně ta hudba
Zápasy a násilí taky nenávidím.
MP3 na baterky jsem měla, ale ukradli mi ji v Brně na hlaváku... Tak holt od té doby poslouchám hudbu jen na mobilu.

---
alienor.pise.cz

23. 03. 2017 - 06:56

hroznetajne: Děkuju!
Tak to ráda slyším !
Ukradená MP3 by mi snad i utrhla srdce .

---
hroznetajne.pise.cz

25. 03. 2017 - 21:01

tlapka: Ještě sto let, sto let!
Tak ty jsi na literární nahotinky, jo? To jsem nevěděla.
Hmm. Že bych ti k narozeninám pošlu nějaký dáreček, který se ti nebude líbit a budeš na to mít právo, aby ses nemusela bát, že z něj nejsi dost nadšená?

---
tlapka.pise.cz

26. 03. 2017 - 21:10

hroznetajne: Sto let ?! Tolik let tady na tom světě snad ani nechci být .
No, úplně běžně se s tím nechlubím . A na nahotinky knižní články nepíšu, moc se mi to do světa nechce roztrubovat. Tohle je jediná zmínka. Doufám .

Když mi ho pošleš, tak mou reakci neuvidíš. Pro mě ideální způsob dávání dárků . Těšit se hezky v soukromí a osamotě, no jéje, to by byla paráda (bože já jsem asociál fakt už ale).

---
hroznetajne.pise.cz

07. 04. 2017 - 22:59

zo: Tak především gratuluji ke druhému výročí! Je to absolutně příšerný, jak hrozně moc to letí...
Dárky jsou naprosté zlo (jeden pro tebe mimochodem mám a doufám, že jsem nešlápla vedle), vždycky se strašně bojím někoho obdarovat něčím, co předem nevybral. Ale když ono to vybírání předem ukradne všechnu romantiku... Sama dárky dostávám ráda, ale neumím dát najevo, že jsem z nich strašně moc nadšená. Udělá mi radost skoro všechno, ale prostě to na mně asi nejde moc vidět .
Sprosťárny taky můžu, nějakým zvláštním způsobem mě to prostě fascinuje . A sbírám starou, erotickou literaturu (i když zatím mám jenom tři nejvíc obyčejné kusy - Lady Fuckingham I a II a 120 dní Sodomy) .
MP3 přehrávač jsem teď taky vytáhla ! Je to strašně super, vydrží to dlouho a nemá to problémy s pamětí . A taky mě rozčilují foťáky v mobilech mimochodem, klasický foťák je prostě mnohem lepší .

---
zo.pise.cz

08. 04. 2017 - 19:54

hroznetajne: Děkuji, děkuji !
Já taky pro tebe mám jeden dáreček a těším se, až Ti ho dám. Teda pro upřesnění, nechal Ti ho pod stromečkem u nás Ježíšek .
Já vím, kdykoliv vidím Sodomu, vzpomenu si na tebe . Nic ve zlém, jenom si pamatuji, jak jsi mi jí u vás ukazovala . Lady Fuckingham mám taky, ale to nové vydání.
Klasický foťák je rozhodně lepší, ale mobil je zase praktičtější. Přeci jen, foťák u sebe běžně nenosím a občas se šikne si něco vyblejsknout, takže jsem ráda, že i telefony dnes umí fotit .

---
hroznetajne.pise.cz

06. 05. 2017 - 19:12

marinka: Dodatečně gratuluju, ....mi to ani nepřijde, že už by to byly 2 roky.....Tak na dalších aspoň 50?.

---
marinka.pise.cz