Komentář, na který odpovídáte

06. 05. 2017 - 18:16
 

damn-girl: Tak tohle je moc krásný článek! Co bych za něj dala, když mě tohle před několika lety čekalo. Měla jsem je na druhém stupni základní školy a byla jsem jedna z prvních, co je na škola měla, takže jsem byla obohacena za taková označení jako "Hej ty, zuby za plotem! Hahaha!"
Vydupala jsem si, že chci jen na horní patro, že dolní nechci. Teď toho lituju, protože horní zuby mám krásné, rovné a spodní jsou jak polámaný les po tornádu . Naštěstí ale ty spodní nejsou tolik vidět. Také toho nakonec nelituji, spíš toho, že jsem si nenechala srovnat i ty spodní, protže přesně jak píšeš v článku - tvoří se mi tam zubní kaz, takže ať dělám co dělám, tak cca jednou za rok musím navštívit ústní hygienu, aby to vyleštili.
Měla jsem kolem zadních zubů takové kroužky, které držely takový kovový oblouk přes horní patro. Jednou mi to nějak narušilo, prodřelo dáseň a měla jsem tam menší infekci - bolelo to jako blázen a ty gumičky jsem měla také. Hned první den. Měla jsem obří mezeru mezi horníma jedničkama a ta gumička... bolest jako blázen. Tři jsem byla jen na přesnídávkách a i tak, to šeredně bolelo! Nejvíc mě pak bavilo si vybírat barevné gumičky k těm zámečkům . Ty fixační rovnátka po sundání jsem dostala také, ale v životě jsem si je nevzala, jsem ale ráda, že se i tak ty zuby vůbec nehly

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Velký rovnátkový speciál