Komentář, na který odpovídáte

08. 05. 2017 - 15:47
 

atraktivnistrasilka: Je spokojená a spokojená. Vím, že ortodontista lepší práci odvést nemohl, dokonce mi ani netrhal žádný zub (předchozí ortodontista, u kterého jsem byla na konzultaci říkal, že musí jít minimálně dva zuby pryč). Ta rovnátka mi pravděpodobně zachránila zdravé zuby - jinak by na sebe při kousání narážely a poničily by se. Nehledě na to, že by to bylo nepříjemné. Druhá věc je ta, že teď vypadám jako nějaká herka, když se usměju. Naprosto objektivně hodnotím své fotografie před rovnátky jako ty atraktivnější. Teď jsem taková divná. Říkají mi to hodně lidi, které jsem třeba několik let neviděla- „Nevypadáš nějak jinak?“ - a vidím na nich, že ta změna prostě nešla k pozitivnímu. No jo, ne ze všech hezkejch holčiček vyrostou princezny. Nevím, fázi, kdy jsem z té své "transformace" (deformace...) byla na prášky, už jsem překonala.

Mně když rovnátka sundali, tak jsem měla pocit, že mi ty zuby vypadnou. Ještě lepší to bylo u sundavání spodních. Dělala to nějaká studentka - byla šikovná, očividně to nebyla premiéra, ale chtěla si u toho povídat. Takže jsem měla plnou pusu kleští a ona na mě: „Já jsem Varačka. Vy jste Pražačka? A jak dlouho rovnátka máte? Co děláte za školu?“ Byla milá, ale ukecaná a já jí nemohla odpovídat. A pak mě málem udusila hmotou na otisky. Asi za trest.

Mně zuby 1x ročně fluoriduje detnální hygienistka. Namatlá mi na zuby takovou přeslazenou pěnu a já jí tam musím dvě minuty držet. Nic moc, ale pomáhá mi to, byť ne na tak dlouho, to je fakt.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Velký rovnátkový speciál