Komentář, na který odpovídáte

07. 06. 2017 - 20:20
 

atraktivnistrasilka: Jsi zpátky. Ač jsem si přečetla tvoje upozornění, že se tu během zkouškového vyskytovat nebudeš, stejně jsem sem pořád chodila a načuhovala, jestli už. Tak jsem se dočkala! (Nojo, Strašilce se vrátil počítač, tak dohání resty)

Hodně štěstí na táboře, ale jistě to s dětmi zvládneš. Věř mi, nikdo není v blízkosti dětí více neschopný, než já. Kdybych to s dětmi uměla, taky si jdu dělat vedoucí. Jenže smolíček, no. Tak ti aspoň napíšu takovou malou věcičku na pobavení.
Shodou okolností to bylo dnes, kdy mi lektor v autoškole vykládal takové veselé příhody ze svého života. Zmínil se i tom, že dělával vedoucího na táboře. To byl takhle jednou na dovolené v Bulharsku, připomínám, že společně s manželkou a synem. Potkal tam takové dvě mladý holky, prý se mu dost líbily, Češky, a když se domákly toho, že dělá vedoucího, hrozně chtěly, aby je na ten tábor dostal. Myslel si, že by tam chtěly dělat praktikantky, nebo tak něco. Už si plánoval, co tam s nimi nebude dělat, že. Pak po nich chtěl občanky, aby si mohl ověřit, že jsou jako důvěryhodné, když se na něj blbě podívaly a pravily: „Vždyť je nám čtrnáct!“ Chtěly tam totiž jako klientky.

Vítej zpátky.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jinýma očima