Článek Moře, burger, pie, Brno a šatník

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Moře, burger, pie, Brno a šatník

16. 09. 2016 - 10:54

am: Jé, to se krásně četlo. Taky bych potřebovala přetřídit šatník, papíry a ten burger Dala bych si.

---
am.pise.cz

16. 09. 2016 - 11:05

hroznetajne: Díky moc!
Jo, dala bych si ho s Tebou, znovu! Do šatníku se musíš prostě pustit, moc to nepromýšlet .

---
hroznetajne.pise.cz

16. 09. 2016 - 11:59

iva: Gratuluju. O vytřídění šatníku si nechávám tiše zdát. Nejblíž tomu jsem, když přijde na návštěvu zhubnuvší kamarádka... Jenže ta potvora vždycky přinese věci, z kterých vyrostla a jsem tam zas
PS: ten hamburger vypadá, ze by mohl chutnat i Marshallu Eriksenovi

16. 09. 2016 - 13:28

hroznetajne: Děkuji ! Taky jsem dřív dostávala tašky plné oblečení a všechno si syslila .
PS: To teda sakra jo!

---
hroznetajne.pise.cz

16. 09. 2016 - 12:53

myfantasyworld: Gratuluji k splnění cílů.
Ten pie a burger vypadají výborně.
Hlásím se na setkání a na kávu a pie.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 09. 2016 - 13:31

hroznetajne: Děkuji !
No tak to dáme dohromady?!

---
hroznetajne.pise.cz

17. 09. 2016 - 10:42

myfantasyworld: Můžeme to zkusit, když se shodneme kdy. V tom dost často mívám problém, když se chci s někým sejít.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 09. 2016 - 10:17

hroznetajne: A nemáš nějaký e-mail? Napsala bych ti soukro .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 09. 2016 - 10:33

myfantasyworld: Mám keri.H@seznam.cz. Používaný asi od 10 let.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 09. 2016 - 14:40

metalistka®blbne.cz: Bubble tea jsem měla dvakrát - jednou v Praze, tam jsem byla nadšená z kuliček a podruhý u nás když přijeli na výměnu lidi z Holandska. Nicméně jsme si ho dávaly v prostoji před bowlingem a pak už jsme měly jít hrát a holanďanky to neměly vypitý tak jsme se s holkama snažily to dopít /těch našich (!) peněz nám prostě přišlo škoda / takže se nám to trošku znechutilo Koláče vypadají naprosto úžasně! :3

Já se taky klidně hlásím!

---
metalistka.blbne.cz

16. 09. 2016 - 16:41

hroznetajne: Jo jo, taky jsem se toho posledního malinko přepila a upřímně... bylo mi po tom trošku špatně . Byla to asi velká porce . Mockrát děkuji !

Jo?! Tak kdy?

---
hroznetajne.pise.cz

16. 09. 2016 - 19:29

metalistka®blbne.cz: V září - příští víkend nebo na státní svátek 28. můžu

---
metalistka.blbne.cz

18. 09. 2016 - 10:18

hroznetajne: To by šlo . Nemáš nějaký e-mail, na který bych ti mohla napsat?

---
hroznetajne.pise.cz

19. 09. 2016 - 16:35

metalistka®blbne.cz: sixka@seznam.cz

---
metalistka.blbne.cz

16. 09. 2016 - 14:40

movies-and-tvshows®pismenkuje.cz: Páni, no to jsi byla hodně akční. Já jsem milovník pečení a i vaření, takže jsem v kuchyni dost často. Ty koláče jsou opravdu krásné .-)
Třídění šatníku haha kapitola sama pro sebe. Škoda, že jsi sem nedala tu fotku, to bych ráda viděla, mě stačí když přerovnávám skříň a vypadá to jak když mi tu vybouchla bomba
Já mám zrovna dneska sraz s kamarádkou ze základky, i když to není žádná velká událost, protože my se vídáme docela často, tedy od posledního základkového srazu, který byl před dvěma lety, jsme se viděly po letech, protože ona přestoupila cca ve 3. třídě jinam a při tom srazu jsme zjistily kolik toho máme společného, takže od té doby se pravidelně vídáme a je to opravdu fajn .-)
Tak já na tyhle výzvy moc nejsem, nemám výdrž u něčeho vydržet, leda když mě to vážně chytne

Nicméně držím palce v dalším plnění úkolů, ráda si o tom zase počtu, bylo to skvělé počtení .-)

---
movies-and-tvshows.pismenkuje.cz

16. 09. 2016 - 16:46

hroznetajne: Já jsem poslední dobou v kuchyni taky dost často, celý ten proces mě baví, ale nerada pak myji to nádobí .
Na urovnaném šatníku je nejtěžší si ten pořádek udržet . Já věděla moc dobře, kde co mám, ale když jsem si ráno oblékla tři trička a vzala si až to čtvrté, tak zbytek jsme tam prostě bouchla nazpátek . To teď nemůžu dělat. Pár týdnů .
To je moc milé, že takhle zůstáváte v kontaktu! Já ani nevím, jestli někdo s někým zůstal v kontakt ze základky, obávám se, že jsme se všichni rozprchli do světa .
Výzvy taky moc nemusím, ale tahle je tady na pise dost oblíbená a já už nedokázala dál odolávat . Navíc si ji vytvoříš podle sebe . A není to nic, co bys musela dělat dennodenně, zároveň Tě to těší. Můžeš si to plnit kdy chceš a jak moc chceš .
Mockrát Ti děkuji za milý komentář!

---
hroznetajne.pise.cz

16. 09. 2016 - 15:53

rebarbora: Hezké Ten pie vypadá v obou variantách naprosto úžasně Dovolenkové zážitky jsem tu u tebe už četla A Brno jsem ještě neměla tu čest blíž prozkoumat, ale vlastně bych teoreticky taky mohla Tak jen tak dál Mě už se další zhodnocení taky šmahem blíží

---
rebarbora.pise.cz

16. 09. 2016 - 16:47

hroznetajne: Mockrát děkuji!
Ty, taková cestovatelka, jsi ještě nebyla v Brně? Tvůj život dostane úplně jiný smysl!!!

Na Tvé další shrnutí se budu moc těšit!

---
hroznetajne.pise.cz

16. 09. 2016 - 16:21

chaostheory®pismenkuje.cz: všechno to jsou moc povedené úkoly bubble tea jsem nikdy neměla nějak mě odrazuje ta cena. ale taky časem určitě vyzkouším. pie zbožňuju, a tvůj vypadá fakt výýýborně jídlo, burčák, dovolená, srazy... no zkrátka zní to všechno skvěle
šatník taky jednou za čas třídím, ale teď to potřebuje jako sůl. ale to si nechám buď na nějaký uklízecí záchvat, nebo na dlouhé zimní večery. což znamená brzo
taky ještě jednou děkuji za sraz, pořád na něj s úsměvem vzpomínám. určitě ho brzy zopakujeme
držím palce do další desítky

---
chaostheory.pismenkuje.cz

16. 09. 2016 - 16:49

hroznetajne: Jo, ta cena je dost pálka, když uvážíš, co to vlastně je. Sladká limonáda (nebo čaj?) a kuličky. Tady asi hraje velkou roli značka, jak jinak .
Uklízecí záchvat, přesné pojmenování . Ojedinělý stav, jakmile přijde, musíš ho chytit za pačesy!

To je jasná zpráva!

---
hroznetajne.pise.cz

18. 09. 2016 - 10:21

atraktivnistrasilka: Týjo, dobrý. Když jsem četla o těch sešitech a učebnicích, zahanbeně jsem si uvědomila, že bych to taky měla protřídit. Začala jsem třeťák a na dně šuplíku se mi ještě válí sešit z chemie, kterou jsem měla naposledy v prvním pololetí prváku (a to, že se jí teď učím zcela dobrovolně a samostatně, ten fakt prostě neomlouvá). Jinak, to Brno Ti závidím, já tam jako správný Pražan nebyla nikdy (ač bych moc chtěla, navíc tam mám pratetu, kterou jsem nikdy neviděla). A koukám, že nejsem jediná, kdo se nějako rozpekl - já, kterou máma nikdy nepustila ani ke krájení cibule, jsem byla pověřena výrobou dortu - já! No nakonec to dopadlo dobře, a včera si na mě máma vymyslela vaření oběda. To taky dopadlo dobře, takže jsem dnes byla degradována na žehlení. Acho jo.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

18. 09. 2016 - 10:45

hroznetajne: Já jsem měla doma dokonce sešity ze základky! Už jsem je ale definitivně vyházela, protože jsem měla takovou tu úchylku typu "To se jednou bude hodit"! Prdka . Nikdy jsem je už neotevřela, jsou k ničemu . Ale chemie se Ti hodit třeba bude. Vidíš? Zase!

Moc gratuluji k úspěchům v kuchyni! Mně to moc baví, když nejsem nucená . A dort, pane jo, to už je krok vpřed! I žehlení mám moc ráda, pustím si k tomu film nebo seriál, to to potom uteče . Beru to jako relax .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 09. 2016 - 11:19

atraktivnistrasilka: Ojoj, sešity ze základky tu taky ještě někde budou. Myslím, že je schovávala sama máma někam do skříně v předsíni - s tím, že se mi to jednou bude hodit. No, nehodilo. Jediné, co jsem jakž takž využila, byla chemie, konkrétně názvosloví - pak jsem ale zjistila, že to tam mám napsaný blbě, takže opět, k ničemu. Asi to jednoho dne všechno vyházim a překvapím mutter.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

18. 09. 2016 - 18:09

tlapka: Skvělá desítka. Burčák je úžasný, zrovna jsem dopila letošní várku přímo z Moravy. Takový ne zcela nevinný mošt. Bubble tea mě míjí, burgerů taky nejsem fanynka, ale ten na fotce vypadá famózně. Na příloze bych si poškmákla stoprocentně. No a na pie samozřejmě taky, na obou! Mohla by sis s Rebarborkou otevřít cukrárnu.
K moři není co dodat, závidím stejně jako sraz se Zo a Chaoskou. Dobrovolnictví nabízím už dlouho, ale asi tě sem na dálný východ nedostanu, tak leda na půl cesty? Třeba byste mi taky ukázaly ten kostel!
Třízení věcí miluju. Pro mě je to podstatně zábavnější a efektivnější forma úklidu než obden utírat prach.
Hurá do další desítky!

---
tlapka.pise.cz

19. 09. 2016 - 15:32

hroznetajne: Děkuji, Tlapko . Burčák je super pitíčko, ale mám k tomu pořád respekt . Už mi to parádně vyšumělo, na ty lahve se bojím i podívat, aby náhodou neexplodovaly pod tíhou mého pohledu, nebo tak něco .
Brambory s burgeru byly super. Takové domácí hranolky . Moc ňam .
Asi budeme muset, napůl cesty zní jako rozumný tah. Tak co třeba Praha?
Máš pravdu, že třídit je asi něco jiného než uklízet. Taky raději třídím, než pígluji .

---
hroznetajne.pise.cz

19. 09. 2016 - 21:42

brutally-honest: Teda, burger, pie, debordelizace – krása střídá nádheru, samé mé oblíbené zábavy :- )) Až se budu cítit hodně odvážně, tak bych se chtěla naučit péct něco takového, zatím zvládám jen jednoduché buchty na plech typu perník.
A souhlas, že plnění cílů je zábava, jde ti to pěkně :- ) Já si budu pomalu asi zakládat nějaké další seznamy, protože mě furt napadají další věci, co se nevešly :- ))

---
brutally-honest.pise.cz

20. 09. 2016 - 10:15

hroznetajne: Ono to není vůbec složité. Vypadá to jako vyšší dívčí, ale uděláš jen těsto, namačkáš do formy a dáš náplň, to je vše . On kolikrát ale i ten litý perníček bodne, zrovna tento měsíc jsem ho dělala asi 2x, nechtělo se mi moc vymýšlet nějaké složité pečení .
Až takhle jsi nadšená, jo? Tak to je fajn, že toho máš tolik!

---
hroznetajne.pise.cz

20. 09. 2016 - 23:07

zo: Bubble tea a Brno se hlásí! Jsem ráda, že jsem mohla být přítomná .
Krásně se to čte, gratuluji ti ke splnění úkolů! A přeju hodně štěstí v dalším snažení .
PS: Asi bych si měla taky vytřídit šatník, ale obávám se, že by mi tam zbyla čtyři trika . Vážně - proč mám míň oblečení než můj muž?

---
zo.pise.cz

21. 09. 2016 - 09:53

hroznetajne: To jsem moc ráda!
No, obávám se, že přesně tohle se mi stalo . Mám teď méně triček, než můj táta a to už je co říct . Ale líp se mi dýchá .

---
hroznetajne.pise.cz