Článek Jedinečný vědecký výzkum

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jedinečný vědecký výzkum

28. 10. 2016 - 12:56

myfantasyworld: Pobavilo mě to, teď bydlím v Praze už 3 roky a ono to tak většinou je, lidi spěchají, i když jim třeba další metro jede za 5 minut.
Taky se občas přistihnu že to dělám. . A pak si řeknu, kam já to vlastně spěchám.
A s tím kamenným výrazem, no přesvědčila jsem se o tom, že když jsem se smála u knihy, koukali lidi divně a co teprve, když jsem se usmívala jen tak.
Kelímek s kávou je super, pokud nestojíš v autobuse a řidič nejede příšerně.

---
myfantasyworld.pise.cz

28. 10. 2016 - 18:49

hroznetajne: Tak to jsem ráda .
Já jsem zažila na vlastní kůži, že i 3, 4 minutky jsou někdy rozhodující, hlavně když pospíchám do školy . Takže když utíkám, připadám si hrozně hloupě.
Ono když se moc usmíváš, tak to na ostatní působí hrozně podezřele. Podle mě jsi okamžitě za blázna . Ale já to moc neřeším a usmívám se kdy chci. Oni jsou ti lidé občas hrozní kakabusáci .

---
hroznetajne.pise.cz

30. 10. 2016 - 11:03

myfantasyworld: Ono, když jede třeba autobus po delší době nebo pak je doba špičky, tak to jsou rozhodující i ty 3 minuty, když nejedeš vyloženě dřív.
Přesně, lidi tě pak mají za blázna a tak já divná jsem, tak co.
Je fajn, neřešit to, co si o tobě pomyslí a usmívat se, když chceš
Jednou svítilo sluníčko a pršelo a já čekala na autobus, nešla jsem se schovat a usmívala jsem se. Jo v tu chvíli lidi nechápavě koukali.

---
myfantasyworld.pise.cz

05. 11. 2016 - 19:00

hroznetajne: Přesně, 3 minuty kolikrát stačí k tomu, aby se stala katastrofa .
Ale tak já se taky neusmívám od ucha k uchu, když k tomu není vyloženě důvod . Zase nejsem prásklá, že

---
hroznetajne.pise.cz

28. 10. 2016 - 12:57

iva: Hluboký obdiv odvážným vědcům
Přijedu-li do matičky stověžaté já, nějaký zášupšák zášupšácká lípne mi na čelo cedulku BURAN Z MALOMĚSTA, která drží a drží a drží až do mého odjezdu

28. 10. 2016 - 18:50

hroznetajne: Díky, díky, díky .
Taky mám ten pocit ať dělám co dělám, pořád si připadám jako vidlačka ve městě . Tak to asi bude navždycky .

---
hroznetajne.pise.cz

28. 10. 2016 - 13:29

adil: Hroznětajná Julie měla geniální nápad, takový vědecký výzkum, a ono vše opravdu sedí!

---
adil.pise.cz

28. 10. 2016 - 18:51

hroznetajne: Děkujuuuuu .

---
hroznetajne.pise.cz

28. 10. 2016 - 20:06

chaostheory®pismenkuje.cz: Mno koukam, ze uz je ze me jasny Prazak. Byl by fajn stejny clanek za par let, abys videla, jak se tve nazory zmeni
Kufr vetsinou nosim taky kdyz jedu za rodici - ciste z praktickych duvodu.kdyz uz jedu, mam toho hodne, a tahat s sebou cely den tezkou tasku/batoh... diky, nechci, malem jsem si tak odrovnala zada, o bolestech hlavy nemluve.
Jedine, co mi z popisovanych veci vadi, je spech. Vzdycky si pro prijezdu od kudykoli rikam, ze se tim nenecham pohltit, a budu v klidu. No , a vydrzi mi to tak minutu
A na eskalatorech bez drzeni obcas jezdim - opet prakticky duvod, nechce se mi sahat na ten hnus *ble*

---
chaostheory.pismenkuje.cz

05. 11. 2016 - 19:02

hroznetajne: Jsi jasná, jo? No sákrá, co s tím?
No jo, možná taky zpražákovátím, budu nerudná, s kufrem strkat do lidí .
S tím spěchem to mám vlastně stejně. Řeknu si, že teď půjdu pomaličku, nepospíchám... prd, za chvíli poloběžím . Ale nechci zdržovat, že jo .
Už jsem se to taky naučila bez držení, ha!

---
hroznetajne.pise.cz

29. 10. 2016 - 23:05

boudicca: Jee to je super článek! Jsem se smála v tramvaji nahlas. Tím spíše, že máš naprostou pravdu. V Praze teď trávím hodně času, tak ten pocit "hlavně se snaž zapadnout" celkem dobře znám. Ale už jsem si na ten shon asi zvykla.

---
by-boudicca.blogspot.cz

30. 10. 2016 - 11:08

myfantasyworld: Všude slyším, jak si lidi na ten shon zvykli, já v Praze bydlím 3 roky a nedokázala jsem si zvyknout doteď a jaký je to pro mě úžasný vracet se do vesnice. Asi si nezvyknu nikdy.
Obdivuji každého, kdo si na takový spěch dokáže zvyknout.

---
myfantasyworld.pise.cz

05. 11. 2016 - 19:03

hroznetajne: To jsem moc ráda!
Praha prostě žije úplně jiným tempem .

---
hroznetajne.pise.cz

31. 10. 2016 - 09:24

tlapka: A jak je to naopak s imunitou, když nepražák nechce zmutovat? Parádní rozhovor a závěrečný graf!
Měla bys probádat i Ostraváky, to je taky speciální sorta. Specializují se na chod široký. I bez kufru dokážou zabrat celý chodník a rafinovaným volným kličkováním udělat totální zátku, kterou nemáš šanci obejít, když spěcháš jako Pražák.

---
tlapka.pise.cz

31. 10. 2016 - 20:47

atraktivnistrasilka: Jako že se sem pletu, ale chod široký? Byla jsi někdy v Praze na Andělu? Potom to dle tvé teorie svedou nejen Ostraváci, ale i Pražáci, poddruh "andělští" I bez kufru!

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

05. 11. 2016 - 19:54

tlapka: A sakra! Šíří se to!

---
tlapka.pise.cz

05. 11. 2016 - 19:06

hroznetajne: Moc děkuji, Tlapko, jsem ráda, že se líbí .
Tak ubránit se tomu moc nejde. Prostě tě pohltí ta rychlost, ten ruch, tak nějak tě to do sebe vtáhne . Ale jsou dny, kdy mi ty masy lidí děsně lezou na nervy... . Naštěstí se vždycky večer vrátím domů na samotu.
Ostraváky vůbec neznám. Díky za tip!

---
hroznetajne.pise.cz

31. 10. 2016 - 20:43

atraktivnistrasilka: Jsem typickej Pražák. Jako, vím to o sobě. Moc mi nepomáhá fakt, že bydlím na kraji, co? No, ne, nepomáhá. Jsem to já. Pár věcí mám jinak (nemám přelomovou Lítačku, za jejíž název bych po Krnáčové hodila banán, ale stále ještě starou dobrou Open Card), ale jinak jo. Poker face by seděl. Podle bývalé chemikářky to je tím, že jíme málo zelenýho, ale mně se to nějak nezdá. Já se jednou zkusila usmát v autobuse, a lítalo po mně kamení a zamračené pohledy. Takže ne. Za ty kufry a taky ty jezdící školní tašky bych vraždila, hlavně když se to zastaví a já přes to hodím hubu, žejo. Taky mě dost vyvedlo z míry, když na Smíchově přestal Metro rozdávat ten pán, ale dali tam tu paní, to bylo hrozný. Trauma dodnes. A s těmi tlačenicemi, ono to ani jinak nejde. Ráno v autobuse si chci ještě dřepnout, takže se rvu hlava nehlava, v metru chci být u dveří, jinak se ven nedostanou, lidi, speciálně na Andělu, disponují zázračnou schopností často, velmi často se zastavovat uprostřed cesty... A odpoledne člověk zase běží a rve se hlava nehlava, protože chce stihnout ten dřívější autobus, a přece pak čtvrt hodiny nebude čumákovat na zastávce, než pojede další... Já tam dnes čumákovala sedm minut, a málem jsem se ukousala nudou. Jako to bys nevěřila, jak moc velký rozdíl může být mezi tím, když autobus jede ve 13:56 a ve 13:58. V 58 už si člověk většinou nedřepne. A já si dřepnout chci, jedu celých 30 minut .
Pražákem se člověk musí hlavně narodit. Kdo to v sobě nemá, nenavykne si. Kdo to v sobě má, za chvilku mu to přijde naprosto normální Všichni jsme Pražák, ve všech se to skrývá, jen u některých se to probudí. A když se to probudí, není úniku. Není

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

05. 11. 2016 - 19:13

hroznetajne: HA! Alespoň, že přiznáš barvu!
Tak nevím, jestli se Open Card nějak zásadně liší od lítačky, ale já jsem si Open Card založit už nemohla, takže jsem moc na výběr neměla.
Jéje, to já někdy čekám na autobus domů i hodinu, ale je pravda, že ty 3 minuty v metru jsou kolikrát delší než ta hodina .

Ta poslední věta zní téměř magicky . Díky moc za komentář, Strašilko!

---
hroznetajne.pise.cz

05. 11. 2016 - 22:56

atraktivnistrasilka: Ona ta Open Card je hlavně jiný projekt, který prý Prahu obral o nějaký ten milion Ale tak co, žejo. Lítačka se mi nelíbí pro svůj název, my to tu v Praze neříkáme, nikdy neříkali a říkat ani nebudeme Co se dá dělat, no. A ano, tři minuty jsou dlouhé. Nejvíc mě deprimuje, když tam stojím, čekám, a vím, že mi za deset minut jede autobus. A že jak vystoupím z metra, budu muset běžet půlmaraton

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

06. 11. 2016 - 11:16

hroznetajne: Jo jo, to vím... ale já bych to tak nehrotila . Navíc Lítačka Prahu stála minimum financí, nevím, proč to tak nemohli udělat už na začátku . Open Card byl trošku trapas . Tak nevím, ale říkat tomu Lítačka jsem slyšela spoustu lidí, Pražáků .

Jo jo, ten maraton na eskalátorech a na schodech z metra znám moc dobře .

---
hroznetajne.pise.cz

07. 11. 2016 - 11:09

atraktivnistrasilka: A nebyla to náplava? Ne, Lítačka sama o sobě je projekt dobrý, i vzhled je hezký, bohužel to jméno se mi nelíbí prostě, takže co se mně týče, nkdy to nebude "Lítačka", ale předplacené jízdné

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

06. 11. 2016 - 12:57

zo: Ha, teď jen čekat, až bude podobný výzkum o nás - Moravácích a Brňácích .
Vezmu si to jako radu, až pojedu do Prahy, abych dobře zapadla a nepůsobila podezření. Co kdyby někdo - ó hrůza! - přišel na to, že jsem Brňák!
Přijde mi, že tady u nás je to podobné, i když ne až v takové míře, přeci jen, Brno je mnohem méně zalidněné, tak se to ztratí .
Jinak se mi Praha jako město líbí, je v ní určitě pořád co objevovat, i když je v ní člověk po tisící prvé. Natož, když tam byl jen párkrát jako já!

---
zo.pise.cz

19. 11. 2016 - 13:24

hroznetajne: Pozor na mě, až se do toho vrhnu, rozcupuju vás!
Hele, až pojedeš do Prahy, nezapomeň si tu maskovací výbavu. Hned po uveřejnění se vyprodala, tak nemohu poskytnout, ale ty určitě něco vymyslíš .

Praha je nekonečná, má tolik krásných uliček, budov, pořád koukáš na něco nového .

---
hroznetajne.pise.cz