Článek Makronky, vafle, galerie, pho a filmy

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Makronky, vafle, galerie, pho a filmy

17. 12. 2016 - 23:04

iva: Tak makronky jsem jednou koupila holčičkám - a rozdělily se se mnou o můj gouda kosočtvrec. Ale takhle barevný vypadají veeeeeeelmi lákavě.
Co se týče seriálů, nedám dopustit na Případy 1. oddělení, Jak jsem poznal vaši matku a Takovou normální rodinku. Myslím tu starou, černobílou. Každýmu jejich humor nesedne, dokonce se mi víc líbila knížka, než pak seriál, ale je to česká klasika. "Holký, povedla se mi srnka" a "Aglája Vopajšlíková" mě dokázalo rozesmát i v porodnici, když jsem čekala na sekci. Je o starý, ale něco do sebe to má.
jo a gratuluji k dalším splněným výzvám, jsi prostě šiškovná

18. 12. 2016 - 13:00

hroznetajne: Na mě jsou barevné možná až moc. Ty z cukráren jsou většinou barevné jen tak lehce, jemně. U těchto mi výstražně blikalo v mozku, jestli to náhodou není jedovatý .

Jak jsem poznal vaši matku si nechávám po škole . Obávám se, že bych do toho moc zabředla a jak mě něco chytne, tak se to nepustí .

Moc děkuji, zatím to jsou úkoly, které se plní tak nějak sami, brzy půjde do tuhého .

---
hroznetajne.pise.cz

17. 12. 2016 - 23:10

atraktivnistrasilka: Vždycky jsem si myslela, že jsem jediná, kdo nechá hodinky několik let stát.
Jinak, asijskou kuchyni prostě žeru, ale jejich polívkám jsem z nějakýho důvodu na chuť moc nepřišla.
A co se galerie týče, tam jsem myslela, že nejsem úplně ta správná osoba na kritiku obrazů. Ovšem po tom, co jsem byla v jakési galerii moderního umění ve Štrasburku a uviděla tam ty věci... eh. Takový natažený provazy nebo plátno natřené bílou barvou... Myslím, že ze mě bude umělec.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

17. 12. 2016 - 23:13

atraktivnistrasilka: Jo mimochodem. Na Pretty Little Liars nekoukej. To je můj mladistvý nešvar a teď na to krutě doplácím. Není to dobrý. Už ne. Teď se čeká na poslední půlsezonu, tedy spíše na to, jaká nepravděpodobná ptákovina z toho zase vzejde.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

18. 12. 2016 - 13:21

hroznetajne: U nás na to hodně koukaly holky a dost to řešily, tak jsem to tam napsala, třeba jednou .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 12. 2016 - 13:20

hroznetajne: Asijské polévky až tolik taky nemusím, trochu k těm krevetovým a jiným potvůrkovým polévkám nemám důvěru. Ale jedinou, kterou můžu, je pho , ta je fakt vynikající. Pokud ji dělají opravdu Vietnamci .
Moderní umění se musí brát trochu jinak . Mně se líbí spousta věcí, klidně i ty ponurejší kousky. Snad jedině dva obrazy se mi tam vyloženě hnusily a to byla nahatá holčička ležící v postýlce (fakt pedofilní obraz, hnus) a utopená mrtvá koťátka. To jsem jakože fakt odsoudila .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 12. 2016 - 07:30

chaostheory®pismenkuje.cz: Makronky jsem ochutnala v Paulovi, uprimne, taky nevim, co na tom vsichni vidi. A uz vubec ne za ty penize. Vafle jsou mnami, ale mivam je tak jednou za nekolik let, bud na dovce nebo na navsteve
Do galerii vubec nechodim, nejak na tohle nemam cit. Myslim, ze od stredni jsem v zadne nebyla, a nechybi mi to.
Mne naopak vytaci filmy s dabingem. Ztrati se v tom hrozne moc - nejdriv prekladem a potom tonem hlasu. Ti druzi jsou super
O hodinkach ani nemluv. Ja musela vymenit baterku na jare/v lete poprve (2-3 roky od koupe) a ted (po par mesicich) zas. Asi mi dali nejakou nekvalitni (coz me za "prazskou cenu" dost nastvalo), ale byla jsem rada, ze mi to byl v Praze vubec schopny nekdo udelat - obehala jsem 5 hodinarstvi a nikomu nesly otevrit

---
chaostheory.pismenkuje.cz

18. 12. 2016 - 13:29

hroznetajne: Ježiš, ta to se ani neptám, kolik tam stály . Já chápu, že je to z mandlové mouky, tudíž cena stoupá, ale co je moc... .
Taky je neděláme často, proto jsem je dala do výzvy, abych se k nim zase po delší době dokopala. Kupované vafle moc nemusím, s těmi domácími jsou nesrovnatelné.

Třeba tě nikdo nenaučil se na obrazy dívat? Já bych tam určitě taky nešla, kdyby nám na začátku neřekla učitelka co všechno tam bude, na co se máme zaměřit, jak se na obrazy dívat. Zajímavější je kolikrát ten kontext nebo okolnosti, za kterých daný obraz vznikal, než potom to samotné dílo jako takové. Mně třeba k výtvarnému umění přivedla babička. Ale chápu, že to nikomu nic neříká, nenašel si k tomu tu cestu. To je stejně jako z hudbou. Buď to chceš poslouchat, nebo nechceš.

Dabing taky nenávidím. Na namluvené filmy jsem normálně alergická .
Hele, slyšela jsem, že jsou lidé, kterým se hodinky zastavují na rukou pořád. Já jsem měla asi tak patery hodinky (nějaké půjčené od mamky) a všechny se mi vždycky do měsíce zastaví. Tak buď je to náhoda, nebo jsem nabitá špatným nábojem .

To máš asi nějaké spešl hodinky .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 12. 2016 - 13:33

alienor: Taky moc nechápu, proč jsou ty makronky tak drahé. Navíc mi připadají až odporně přeslazené (to bude asi tím, že doma skoro vůbec nesladíme, i do vánočního cukroví dáváme jen polovinu cukru oproti receptu a nikdy ho následně neobalujeme v moučkovém cukru). Jednou jsem ty makronky ochutnala a celkem stačilo

Ovšem vafle miluju a hrozně dlouho jsem je neměla, asi teď o vánočních prázdninách vytáhnu vaflovač

V galerii jsem byla naposled někdy předloni na výstavě obrazů mé spolužačky ze základky a to se mi líbilo moc. Ovšem obávám se, že kdybych byla v galerii konfrontována s moderním uměním typu tři černé čáry na bílém pozadí jako v tvém článku, asi by mě museli vyvést, neb bych určitě dostala hrozný záchvat smíchu

Filmy v originále miluju, poslední dobou už nejsem schopná koukat na film s dabingem, dost u toho trpím. Kromě animáků, tam bývá dabing velmi povedený a nevadí mi.

Obdivuju tě za tu tabulku se seriály! Já si to trapně píšu jen na takové ty poznámkové papírky ve Windows. Tipů na seriály mám spoustu: Librarians, Da Vincis Demons, 2 Broke Girls, Poldark, Agent Carter, Pushing Daisies, The Musketeers, Ripper Street, Wallander (britská verze), And Then There Were None, North and South, Warehouse 13, Jekyll, Cranford, Scrubs, Eureka, Vicious, Black Books, Miranda, Hercule Poirot, Impressionists. A to jsem určitě na spoustu zapomněla

---
alienor.pise.cz

18. 12. 2016 - 19:48

hroznetajne: Tak makronky z Lidlu byly sladké dost, nevím, jestli je to tak i u ostatních. Doma to nikdo nechce dělat, prý hrozná piplačka, tak jsem to musela koupit, abych to ochutnala. Možná proto si to tolik cení . Málo sladit je fajn! Taky když peču, ubírám cukr.
Vytáhni vaflovač, doufám, že se nám pochlubíš s výsledkem!

Jít na výstavu někoho, koho znáš, musí být fakt zážitek, když víš přesně kdo to maluje. Kdybys byla v té galerii, určitě bys ty černé čáry na plátně brala jinak. Oni se tam snažili hodně poukázat na vývoj umění, takže na začátku vidíš malíře, jak maluje úplně klasické akademické umění, postupně se přesouvá k jakési formě kubismu až dospěje do formy abstrakce, minimalismu. Oni to brali jako experiment. Když budeš pořád ubírat a ubírat a ubírat, kam se vlastně můžeš dobrat . Jeden malíř dokonce namalovat Černý čtverec na bílém pozadí (přesně tak se to dílo jmenuje a i vypadá) a za pár let namalovat Bílý čtverec na bílém pozadí (si to představ!). Takže prostě zkoušeli, kam až se dá vlastně zajít.
Takže v té galerii bylo i to klasické umění a tohle bylo vlastně ke konci .

Děkuji za tipy na seriálky, přidám si do mého rozšiřujícího se seznamu .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 12. 2016 - 19:16

myfantasyworld: Gratuluji ke splněným cílům.
Co se týká těch makronek, tak kamarádka je jednou v Lidlu koupila a říkala, že tam je nemají moc dobrý a že už si je příště nekoupila. Ale v Paulovi si je kupujeme rády, ale je pravda, že jsou drahý, co jsem slyšela, tak jsou hodně pracný. Já je přivezla i našim a ty vždycky rychle zmizí, asi jim přivezu na Vánoce, ale potřebovala bych dvě ty větší krabičky, aby se dostalo na každýho.
Ty vafle vypadají úžasně.
Mytí oken mám v cílech taky, prozatím nesplněno, nějak jsem se letos před Vánoci na to vykašlala, jak jsem měla tu ruku a pak byla zima, ale nevadí jsme v 7. patře a máme balkon, do oken nám není vidět.
Nějak jsem nechápala, jak lidi můžou sledovat tolik seriálů najednou a každý díl, já koukala najednou maximálně tak na 2, a to proto, že ten druhý nebyl ukončený a díly se natáčely postupně, jinak většinou na 1.
Mě se líbil seriál Hranice nemožného, Posel ztracených duší a Mentalista. První dva jsou o nadpřirozenu, poslední kriminálka.
Přeji, ať se ti dál daří v plnění cílů.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 12. 2016 - 20:42

hroznetajne: No jo, už je tam asi nekoupím. Ale ty od Paula bych možná někdy ochutnala .
Vafle nejsou nic těžkého, dost podobný recept (složením) jako na palačinky nebo lívance.
Okna nejsou podle mě vůbec podstatná. U nás kdyby nebylo po stavbě, tak se to možná taky ani nemyje . Někdo to cídí 3x do měsíce. Jako luxování a vytírání ok, ale okna podle mě 2x do roka bohatě stačí. A když to bude jenom jednou, tak se taky nic nestane.
Já teď vlastně nesleduji žádný seriál, není čas. Jinak jsem schopná jich mít rozkoukaných docela dost, ale ony vycházejí až po delší době, třeba Hra o trůny vyjde asi až příští rok, do té doby na to nekoukám . Možná proto se ten seznam zdá dlouhý .

Mockrát děkuji !

---
hroznetajne.pise.cz

19. 12. 2016 - 00:31

adil: Já jsem se také dokopala k výměně baterie v mých hodinkách, které ležely nepoužívané snad víc než 4 roky! Nebýt toho, že potřeboval výměnu baterie do hodinek i můj muž a požádal mě,abych mu to zařídila, tak bych dál sledovala mimo domov čas jen na mobilu. A v pátek jsem byla s kamarádkou/co píchala v autě/ ve vietnamské jídelně - na polévce ne, ale na takové mňamce s rýží a vynikající omáčkou. To jsme si obě pochutnaly, fakt !

---
adil.pise.cz

20. 12. 2016 - 21:01

hroznetajne: No jo, to je ten hlavní důvod, proč jsem si nechala dát nové baterky, už mě štvalo neustále vytahovat telefon z kapes. Navíc jsem se vždycky přistihla, že se podívám na displej a nevnímám číslice, takže jsem ten telefon vytáhla třeba třikrát za sebou, no debil prostě .
Hodinky jsou trochu svazující, ale hodně praktické .
Cokoliv vietnamského je moc mňam! Miluju to jídlo VŠECHNO!

---
hroznetajne.pise.cz

19. 12. 2016 - 12:04

bludicka z mocalu a bazin: Makronky mě vůbec nelakaji.. už od pohledu na mě působí hrozně sladce Krásně postupujes svým seznamem. A ty hodinky mě dostaly.. musí to být úleva si odskrtnout nějakou položku, která tě strašila už hodně dlouho

20. 12. 2016 - 21:04

hroznetajne: Bludičko děkuji moc za návštěvu a za komentář .
Tak jsou stovky desertů, které jsou daleko lepší než makronky, ale spousta lidí je miluje. Zase jsou to takové jemné křehké piškoty, není to špatné .
Hezky to mizí, to ano .

---
hroznetajne.pise.cz

19. 12. 2016 - 13:44

jurtanimo: Ty jo, vafle už jsem neměla ani nepamatuju a možná jen jednou v životě. Asi si na ně budu muset někam zajít Co se seriálů týče, můžu doporučit BlackBooks, IT crowds, The last ship, Stranger Things a francouzský Les revenants. Poslední dvě jsou trochu strašidelné, ale fakt se nedokážeš odpoutat a koukáš na další a další díly,abys pochopila o co jde

---
jurtanimo.pise.cz

20. 12. 2016 - 21:09

hroznetajne: Zajdi, zajdi , pokud teda nemáš vaflovač, protože domácí jsou prostě domácí.
Děkuji za tipy na seriály, určitě připíšu na seznam!

---
hroznetajne.pise.cz

19. 12. 2016 - 13:46

zo: Já nevím, takhle na obrázku to vypadá strašně uměle a barevně . Ale ráda ochutnávám nové věci, takže někdy, když si na to vzpomenu, určitě ochutnám. Paradoxně na to, jak moc mám ráda asijskou a vietnamskou kuchyni (nebo alespoň její modifikaci, která se prodává u nás, že), jsem ještě žádnou jejich polévku neochutnala! To jsou pořád nudle, kuře, omáčky a kdoví co ještě, ale polívka? Zatím ne. Přitom vývary mám ráda a ty jejich vypadají zatraceně dobře .
Slovanskou epopej doporučuju! Je to hrozně silný zážitek, některé obrazy se vážně dokáží zahryznout a nepustit. Sama jsem ji poprvé viděla jako smrádě, byla jsem asi ve 3. třídě. Asi to od školy nebyl moc dobrý nápad, nezapůsobilo to na mě moc dobře . Ale tehdy to bylo ještě v MK a celkem za levno, takže na to škola prostě "musela" . Každopádně, obrazy jsou to nádherné a stojí za vidění! Rozhodně víc než pár černých pásků na bílém pozadí .
Za seriály doporučuju Dvě socky . A nebo Ženatý se závazky, sice starší ročník, ale pro mě je to srdcovka . A Okresní přebor jsi viděla?

---
zo.pise.cz

20. 12. 2016 - 21:17

hroznetajne: Byly umělé , to víš, že domácí makronky by byly určitě jiné . Ale kdo by se s tím dělal .
Hele, modifikace jsou taky dobrý, ale nejlepší prostě je, když zajdeš do vietnamského bistra a dáš si jejich jídlo, to je jako by ses přesunula časem. Jestli přijedeš, můžeme zajít, stačí si vybrat, je jich hoodně . Jejich vývary jsou nejlepší věc na světě, normálně jsem na tom závislá . Nudle, maso, bylinky, ŃÁÁÁM .
Tak na epopej prý pojedeme před Vánoci, tak to vypadá nadějně. Hele ale i ty černé pásky mají prostě svojí myšlenku. Sice jinou než epopej, ale pořád je to umění . I když ne každý je ochotný si to připustit.
Okresní přebor jsme viděla, všechny díly . To je prostě best .

---
hroznetajne.pise.cz

20. 12. 2016 - 07:56

cayenne®blbne.cz: Gratuluji ke splněným úkolům! Makronky vypadají lákavě, ale nevím, jestli bych to množství cukru zvládla, poslední dobou si na něj začínám odvykat.
Asijské jídlo na seznamu sice nemám, ale taky si na něm budu pochutnávat - kamarádka mě pozítří pozvala na domácí vietnamské jarní závitky

---
cayenne.blbne.cz

20. 12. 2016 - 21:18

hroznetajne: Moc děkujuuuuu !
Odvyknout si na cukr, chci taky!
Tak snad budou závitky chutnat, já je mám moc ráda, smažené i nesmažené .

---
hroznetajne.pise.cz

20. 12. 2016 - 18:12

brutally-honest: S těma oknama jste se na mě asi všichni spikli – ráno takový osten provinilosti, když jsem viděla, jak je někdo v protějším paneláku myje, a teď ty :- D Já zvládla zatím jen okna v jedný místnosti. Ještě že máme jen dvě místnosti s okny.
Když jsem viděla tu kupu doporučovaných seriálů, tak jsem si říkala: "ha, ale určitě nikdo nepřijde s Black Books, a pokud jo, tak s Mirandou určitě ne" a ono jo, z čehož vyplývá, že tvoji čtenáři mají dobrý vkus :- )
Makronky jsem měla jednou v hipster-bistru a byly ultrasladký (ale já už taky používám cukr míň než dřív), z Lidlu bych si asi nedala :- )) Vafle mám ráda, ale vlastně mi přijdou celkem nepraktický, jak se na ně nedá nic namazat a pak je toho někde málo a někde hodně :- )
Zomato bych si mohla taky založit... chtěla bych si někde zaznamenávat i ty gastrozážitky, o kterých nepíšu na blogu. Já asijský jídlo moc nejím a pho jsem nikdy neměla, ale poslední dobou mě na něj pár lidí láká, tak možná to i vyjde :- )
Názor na dabing mám stejný jako chaostheory, takže určitě originál, na titulky kašli, posune tě to nenásilnou formou rychle dopředu :- )
Jo a na Pretty Little Liars pozor, je to návykový psycho, a když se od toho konečně odtrhneš a chceš si někde na wiki přečíst, jak to pokračovalo, tak čteš v podstatě ujetý román a nechápeš ještě víc než při sledování :- D
Moc pěkná várka splněných cílů :- )

---
brutally-honest.pise.cz

20. 12. 2016 - 18:23

brutally-honest: Ještě jsem zapomněla: super profilovka na tom Zomatu :- )

---
brutally-honest.pise.cz

22. 12. 2016 - 20:51

hroznetajne: Díky .

---
hroznetajne.pise.cz

22. 12. 2016 - 20:51

hroznetajne: Hele, ještě nikdy jsem neviděla nikoho, kdo by umřel kvůli neumytým oknům . Sice jsem je umyla, ale teď na svátky se už žádný velký úklid nekonal, takže...
No, díky všem komentářům se mi rozrostl seznam doporučených seriálů do vesmírných rozměrů . Jsem ráda, ale ne seriály se vrhnu zase až po hodně dlouhé době . A většinu neznám, takže jsem moc ráda.
Zomato je moc super. Zrovna nedávno mě pozvali na jejich sraz do restaurace. Ale asi bych tam sama takhle nešla a navíc to byla nějaká docela drahá reštika, tak jsem nešla. Ale ohlasy byly dobré, tak to asi bylo fajn . A pho určitě doporučuji, jestli máš ráda vývary a neobvyklé chutě, určitě si pochutnáš .
Takže Pretty Little liars jsou návykové jo? Tak to do nic asi půjdu .
Mockrát ti děkuji za milý komentář !

---
hroznetajne.pise.cz

20. 12. 2016 - 23:42

tlapka: Makronky jsou lahůdka. Nechutně předražená, nikdy nbych si je nekoupila, naštěstí se je naučila péct mamčina známá. Jsou vynikající. Ale trvalo jí hooooodně dlouho, než si recept vypiplala.
Ta polévka vypadá naprosto božsky! Přiznám se, že tuhle kuchyni moc neznám, protože já se do těch asijských bister bojím, abych se nepo... Mít tip na nějakou fakt, fakt prověřenou, to bych šla. Ale nemám.
Vafle. Neměla jsem je tak sto let. Ostuda!
S hodinkami buď v klidu. Taky jsem si to musela dát do 101-1001, abych je po letech zprovoznila. No, už zase nejdou, a než bude nová 101, tak asi ani nepůjdou.

---
tlapka.pise.cz

27. 12. 2016 - 11:40

hroznetajne: Jé, tak to máš teda štěstí, že máš makronkový zdroj . Ne každému se poštěstí . Moje kamarádka mi říkala, že to doma taky zkoušela a prý už nikdy více to dělat nebude, tak nevím, co přesně je na nich složité. Ale slyšela jsem, že se povedou až po delší době . Mně by bylo líto surovin, kdyby se mi to třeba nepovedlo...
Ještě jsem se po žádném vietnamském jídle nepo**ala , tak doufám, že je vše dělají správně! Chodím většinou do těch ověřenějších, žádné pochybné pajzly, to ne. A taky nelezu do bister, kde jedí z plastu a podlaha viděla mop v minulém století.

Hele, tak si prostě koupíme hodinky na solární dobíjení a budou nám tikat i v hrobě .

---
hroznetajne.pise.cz

23. 12. 2016 - 13:26

rebarbora: Hezký Samé krásné cíle jsi to plnila - úklid oken před Vánoci jako když najdeš Makronky jsem zkoušela ochutnat v kavárně Paul a byly moc dobré Na Slovanskou epopej si určitě zajdi, bůhví jestli nám ji z toho světa vůbec vrátí A co se seriálů týče, moc ti neporadím, neb trochu zaostávám a kvůli nedostatku času na nic nekoukám - jediný "nový" seriál, na který jsem poslední dobou koukala (na doporučení kamarádky) jsou Případy 1. oddělení a docela se mi líbí, ale stejně jsem ještě nebyla schopná dokoukat je do konce Co Hra o trůny, je to dobré?

---
rebarbora.pise.cz

27. 12. 2016 - 11:44

hroznetajne: Děkujiiii .
Paula si chválí všichni, ale to bych si musela asi sáhnout hlouběji do kapsy. A dát peníze za tohle mi přijde trochu líto .
Slovanskou epopej jsem nakonec nestihla, měli jsme nějaké rodinné problémy, tak se nejelo. Ale jestli tam v lednu ještě bude, určitě si tam zajdu i sama. Uvidíme.
Taky teď na nic nekoukám kvůli času. A ani na to nemám náladu. Asi nedokážu čučet na seriály když vím, že musím dělat spoustu jiných věcí. Chjo...
Hra o trůny je super, pokud ti nevadí troška násilí . Já jsem na to začala koukat tak nějak náhodou a později jsem zjistila, že je to docela boom . A nedivím se, ten příběh je velkolepý a každý díl seriálu je kvalitativně jak některé filmy. Kostýmy, herci, všechno je do detailu propracované . Jo a taky na to koukám kvůli hudbě, ta je velkolepá. Líbí se mi to, i když nemám ráda fantasy tématiku a to už je co říct. Za zkoušku nic nedáš.

---
hroznetajne.pise.cz

27. 12. 2016 - 17:46

jariwe: Na makronky se už delší dobu taky chystám, ale odrazuje mě ta cena. Jinak tyčinky Flapkjack miluju, tenkrát jsem je našel na eshopu za velmi dobrou cenu, ale bohužel si tu stránku už nepamatuji. :/ Do Red Hott Chilli jsem často chodíval, když jsem ještě bydlel v Karlíně, hodně jsem tam ujížděl na nějaké polévce s krevetami, ale název už nevím, možná Tom Yum či tak nějak. Jinak k těm seriálům - nechceš mi udělat pořádek i v těch mých? Děkuji ti za připomenutí Misfits, tenkrát jsem skončil asi u druhé série, a pak jsem na to zapomněl. Doteď si vzpomínám na přízvuk té bloncky, ten byl boží. (Pokud jsi teda koukala bez dabingu ) Jinak já momentálně koukám na American Horror Story a mám v plánu aj Breaking Bad a Dexter, tak uvidíme. Momentálně zase sleduji Dr. House, už asi po čtvrté.
PS: Konečně někdo, kdo nemá rád Nicole Kidman!

---
jariwe.pise.cz

27. 12. 2016 - 19:37

hroznetajne: Tak jsem zvědavá, jak ti budou makronky chutnat. Cena je vysoká, bohužel. Flapjacky jsou super! Klidně zastoupí oběd, v krizových situacích. Ale jíst to pořád nemůžu .
Tu ktevetovou si tam hodně chválí. Já si většinou dávám pho, ale určitě někdy ochutnám i jinou polévku, až se odhodlám .
Na Misfits je geniální závěr,za ten to fakt stojí dokoukat. Díky tomu seriálu miluju Ivana Rheona , hraje tam skvěle. Dr. House taky zbožňuju, ale první řady jsou prostě první řady, pak už je to dost stejné... Breaking bad jsem letos dokoukala, fakt super seriál! A na Dextera pořád hledám odhodlání, ale mám ho taky v plánu .

Nicole Kidman má prostě divný frňák...

---
hroznetajne.pise.cz

01. 01. 2017 - 15:40

mixx: Na makronky se taky chystám už delší dobu, sama je mám jako cíl v mé challengi, tak snad to brzy klapne, ať mám co odškrtávat. A jinak děkuji za tipy na seriály.

---
mixx.pise.cz

01. 01. 2017 - 19:21

hroznetajne: Tak to jsem moc zvědavá, co na ně povíš . Ale záleží hodně na tom, kde je koupíš, Lidl moc nedoporučuji .
Nemáš zač ! I tady v komentářích se to tipy na seriály jenom hemží, stačí si vybrat .

---
hroznetajne.pise.cz

01. 01. 2017 - 21:58

genie: Makronkyy bych taky chtěla ochutnat ale pořád se nemůžu donutit koupit si jedno malé prd za 50 korun

Na film (seriál) bez titulků jsem si zatím netroufla. To koukám leda tak na videa na youtube Zatím jsem jen párkrát koukala na seriál s anglickými titulky. Taky bych chtěla tohle praktikovat víc, ale jsem na to líná přece jen české titulky jsou pohodlnější a člověk nemusí přemýšlet

Ty koukáš na upíří deníky Předevčírem jsem dočetla první knihu a je to takové chabé na seriál to rozhodně nemá.

---
genie.pise.cz

02. 01. 2017 - 14:23

hroznetajne: Jsou drahé, no. Ale zase se z toho potom stává taková ta delikatesa, kterou nemá člověk každý den . I když ty z Lidlu zase taková delikatesa nebyly .

Taky jsem si myslela, že to nedám, že z toho nebudu mít takový zážitek. A je to možná pravda, zase takový zážitek z toho filmu asi nemáš, ale určitě ti to něco přinese. Na jednodušší filmy bych si troufla, ale takový americký seriál, kde brblou v té hovorové angličtině, pff, nestíhám ani titulky , natož ten jazyk.

Na deníky teď nebyl vůbec čas, koukala jsem na ně spíš z nostalgie, protože jsme je s holkama sjížděly na střední . Teď uvidím, jestli se k nim zase někdy dostanu... Ani nevím, že jsou knihy . Ostuda ...

---
hroznetajne.pise.cz

08. 01. 2017 - 20:24

lvice: Za seriálové tabulky klobouk dolů!!!
Doporučuju seriály My Name Is Earl, How Not to Live Your Life. A z těch novějších True Blood a Stranger Things

---
lvice.pise.cz

09. 01. 2017 - 10:39

hroznetajne: Díky .
Děkuju za tipy! Připisuji do tabulky. True blood jsem viděla úplně celé, pecka!

---
hroznetajne.pise.cz