Článek Překulturněná?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Překulturněná?

25. 02. 2017 - 11:36

atraktivnistrasilka: Super článek! Docela jsi mě navnadila, na můj vkus jsem už dlouho neviděla nic nového - teď mluvím jak o divadelních hrách, tak o filmech (ačkoli já na filmy neumím moc koukat - sama se k tomu nikdy nedokopu, vždycky mě musí kopnout někdo jiný ). Škola nám na konec školního roku sice objednala nějaké představení a chodíme i vždy den před začátkem vánočních prázdnin, ale nemůžeme si vybrat představení ani divadlo, takže ne všechno je vždycky super - ačkoli Evžen Oněgin se mi líbil dost. Ale to je možná tím, že jsem trošku ujetá na ruskou literaturu.

Ta Bába z ledu zní jako něco, co by se mi mohlo líbit. I podle ukázek. Tak uvidíme... uvidíme. Dívala jsem se na hodnocení na internetu, tam to není zrovna nejlepší, ale zrovna ČSFD v tomhle neberu moc vážně. Asi si počkám, až to půjde do televize, zase dávat za to prašule teď, když nevím kam dřív s nima...

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

25. 02. 2017 - 13:36

hroznetajne: Děkuju . Tak já taky dlouho nekoukám na filmy a potom mě popadne filmová horečka. Poslední měsíc jsem si pustila všechno, co jsem poslední dobou chtěla vidět, tohle je jenom slabý odvar .
Představení se školou nejsou vždycky úplně nejlepší . Teda pokud máš ráda klasiku, na kterou se většinou chodí. Mně se ze školních představení v konečném důsledku líbila vždy jen polovina.
Jo jo, Bába by se ti líbila. Hodnocení na internetu mě poslední obou děsně drásá nervy. Stačí si občas přečíst ty komentáře dole a hned mám zkaženou náladu. Ale dokážu pochopit, co se na tom filmu lidem nelíbilo. Není úplně standardní.
Chápu, chápu, peněz málo, mám to stejně. Platí mamka . Ale věř mi, že v kině je z filmu úplně jiný zážitek. Kdybych ho viděla v televizi, považovala bych ho za průměrný. Ale v kině jsem si ho úplně jinak prožila. Teď nevím, jestli jsem to nenapsala nějak divně.

---
hroznetajne.pise.cz

25. 02. 2017 - 12:58

movies-and-tvshows®pismenkuje.cz: I ty kulturní fanatiku Tak to sis pěkně zpříjemnila dny, Dejvické divadlo je vážně hodně mini záležitost, svatá pravda.
Co se týče Jackie, souhlasím, všude se o filmu mluví dost kriticky a hodně slýchám, že se tam vlastně nic neděje a je to o ničem. Ano, slza mi ukápla taky vlastně několik - Portman byla vážně božská a toho Oscara by si vážně zasloužila.

---
movies-and-tvshows.pismenkuje.cz

25. 02. 2017 - 13:37

hroznetajne: No to jsem přesně já, fanatik .
Taky jsi byla v Dejvickém? No je to takové skromné, no.
Z pohledu milovníků akčňáků se tam skutečně nic neděje. Já si naopak myslím, že se tam toho dělo dost . Jsme ráda, že se Ti taky líbil. Konečně! Pořád čtu jenom samé kritiky .

---
hroznetajne.pise.cz

25. 02. 2017 - 14:00

brutally-honest: V Dejvickém divadle jsem nebyla, ale trochu mi připomnělo to ve Strašnicích, taky celkem malý a ještě tam byla specialita, že diváci seděli na židlích na pódiu a dění se odehrávalo pod nima :- ) V Dejvickým taky myslím hrají nějakou hru o zaseknutí ve výtahu, tak to tam asi sedí :- )) Z filmů by se mi asi víc líbila Jackie než Bába, nějak o ní nic moc nevím... A letní semestr mi začal už dneska, takže v nejbližší době taky úplně neplánuju útok na kina a divadla :- )

---
brutally-honest.pise.cz

25. 02. 2017 - 15:54

hroznetajne: No, stísněná divadla už asi nebudu moc vyhledávat. Ale to ve Strašnicích zní dobře! Snažila jsem se najít na google nějaký obrázek. Nedokážu si to moc představit .
V Dejvickém hrají samé podivnosti . Ale díky tomu divadlu se proslavila spousta nynějších slavných herců (např. Trojan). Své jméno asi má, já to jaksi nedokázala ocenit .
Už dnes? Tak ať to jde dobře! A třeba se nějaká chvilka na nějakou tu kultůůru najde , kdo ví.

---
hroznetajne.pise.cz

25. 02. 2017 - 17:00

brutally-honest: Nevím, jestli to uspořádání bylo jen na to konkrétní představení, nebo je to tam vždycky, ale bylo to takový komorní a diváci se nemohli anonymně ukrývat ve tmě :- ))
Trojan

---
brutally-honest.pise.cz

26. 02. 2017 - 09:48

hroznetajne: Aha, tak to si nejsem jistá, jestli by mi to bylo příjemné . Ale už jsem slyšela, že jsou představení, kde jsou diváci strůjci příběhu, že hlasují a rozhodují o tom, jak půjde děj dál. V divadle je možné asi všechno .

---
hroznetajne.pise.cz

25. 02. 2017 - 21:08

tlapka: Pěkná nadílka! Neviděla jsem ani jedno z toho. Měla jsem jít do divadla minulý pátek, ale byla jsem tak utahaná, chtěli jsme oslavit výročí a všude bylo tolik jídla, že...

---
tlapka.pise.cz

26. 02. 2017 - 09:49

hroznetajne: Tak to chápu, výročí je prostě výročí . Ale aby jsi to odčinila, budeš teď muset jít na dvě představení. Jinak se ten hřích nesmaže .

---
hroznetajne.pise.cz

26. 02. 2017 - 06:58

myfantasyworld: Pěkně si užíváš kultury. V divadle jsem byla naposledy někdy se školou, od té doby ne . A v kině jsem byl naposledy na těch Fantastických zvířatech, což už je taky nějakou dobu. Do kina bych se na něco podívat chtěla, tak uvidím, jak mi to vyjde.

---
myfantasyworld.pise.cz

26. 02. 2017 - 09:52

hroznetajne: To víš, ve flákání jsem přeborník . Tak dneska je divadlo hop nebo trop. Většina nových představení nejsou zas tak úžasná. A je fakt na prd, když za to dáš třeba 4 stovky a ono to stojí za houby. Ale chodím tam ráda, sice ne tak často, jak bych chtěla .
Na Fantastických zvířatech jsem nebyla, i přesto, že se o nich tolik mluvilo a tolik se na ně pěly ódy. Nevím, nějak mě to neláká .

---
hroznetajne.pise.cz

26. 02. 2017 - 17:46

myfantasyworld: To je na nic, když si něco zaplatíš a je to špatný.
Chápu, já to tak mám taky u některých filmů, co jsou opěvovaný a mě nelákají, jako např. Padesát odstínů šedi. Všichni o tom mluví a mě neláká vidět ani film, ani si číst knihu.

---
myfantasyworld.pise.cz

04. 03. 2017 - 18:29

hroznetajne: To znám, mám to s některými knihami. Ty největší pecky čtu až s odstupem 2 let .
Padesát odstínů šedi, no, kapitola sama o sobě . Ale já jsem fanoušek všech sprosťáren, takže tak . Ale rozhodně upřednostňuji knihy !

---
hroznetajne.pise.cz

26. 02. 2017 - 13:19

lvice: Na Dabing Street chci, ale na to se vůbec nedaj sehnat lístky. Navíc jsem v Dejvickém ještě nebyla!
Jackie nevím no. Prvoplánově líbivé téma.
Bába z ledu. Každý den, když čekám na bus, koukám na zastávce na reklamu na tento film, kde mají oba herci obličeje přes celý plakát. Dost mě to děsí a k tomu ještě ten drsný název...

---
lvice.pise.cz

26. 02. 2017 - 17:44

hroznetajne: Tak já jsem byla na něčem speciálním a ani si toho pořádně nevážím, no teda .
Prvoplánově možná. Ale podle mě jí zahrála skvěle. Nastudovala si její řeč, chůzi, projev. To se mi na tom asi nejvíc líbilo, bylo to docela autentický.

Ten plakát je strašný, z blízka je hodně vidět, jak jsou upravení. Nicméně film není tak hrozný. A není udělaný tak, aby působil krásně, to ne .

---
hroznetajne.pise.cz

26. 02. 2017 - 18:53

bee*: Kultury není nikdy dost! Viděla jsem trailer na Jackie a hodně mě to zaujalo, tak přemýšlím, že taky někam zajdu.

---
realisticky.svetu.cz

04. 03. 2017 - 18:25

hroznetajne: Mně osobně se film moc líbil, doteď si vybavuji tu atmosféru . Rozhodně doporučuji .

---
hroznetajne.pise.cz

27. 02. 2017 - 19:10

rebarbora: Tak mě napadá, že jsem v kině nebyla několik měsíců Tak díky za případné tipy A divadlo, když se povede, je super

---
rebarbora.pise.cz

04. 03. 2017 - 18:26

hroznetajne: Určitě zajdi! Vždycky je to jiný, než když si to člověk pouští doma .

---
hroznetajne.pise.cz