Článek Na blogu o blogu

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na blogu o blogu

11. 03. 2017 - 14:54

atraktivnistrasilka: Julie... super. Taky se dotazníček chystám vyplnit, ale zatím nepřišel čas. Zase tak dlouho tu nejsem, takže zatím si pročítám odpovědi vás, co už jste vyplňovali... a mám za vás radost. Za vaše úspěchy, protože si je zasloužíte. Zasloužíš. Moc moc moc ráda si tady vždycky počtu.

Jinak, vždy jsem to podvědomě četla jako "Hrozně tajně", jinak jsem nad tím nikdy nepřemýšlela.

A souhlasím s tím nešířením se. O mně se v září, kdy jsem tady začínala, ve škole rozneslo, že mám blog. Bohužel. Ale adresu jsem jim nikdy nedala. Nakonec je to škemrání přestalo bavit. A je klid.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

19. 03. 2017 - 13:28

hroznetajne: Určitě vyplň, je fajn . A je jedno, jestli bloguješ chvíli. Po delší době se k tomu můžeš vrátit a udělat reflexi .
Já děkuji převelice za Tvé návštěvy! Jsem ráda, že jsi tady u nás. A jak koukám, tak se ti tu líbí .

Máš dost neprůhlednou přezdívku, takže pokud opravdu nikomu nedáš adresu, tak tě nejspíš nenajdou. To já si připadám trošku nahatější . A poslední dobou přemýšlím o přejmenování. Ale moje jménu tu figuruje v každém druhém článku, takže bych si asi nijak výrazně nepomohla...

---
hroznetajne.pise.cz

11. 03. 2017 - 15:33

jurtanimo: Jeden z mála hromadných dotazníků, co mě zaujal na tolik, že taky plánuju jeho sepsání Jen se musím dostat na nějakou rozumně dlouhou dobu k počítači, cos se mi poslední dobou nějak nedaří
Přezdívku jsem vždycky četla hroznětajné, ale když nad tím člověk přemýšlí déle a čte i s dovětkem pise.cz,tak by to asi znělo líp jako hroznětajně. Nicméně je to prostě Juliin deník a tím je to pro mě vyřešený
Tak ať Tě psaní pořád baví a najdeš třeba ještě víc přátel

---
jurtanimo.pise.cz

19. 03. 2017 - 13:29

hroznetajne: Určitě se taky zapoj, koukám, že má fakt úspěch . Hroznětajné? Tak to jsi jedna z mála. Juliin deník je vyhovující . Děkuji, že sem chodíš .

---
hroznetajne.pise.cz

11. 03. 2017 - 17:18

tlapka: Jen houšť, jen houšť!
Hmmm, taky to beru jako "hrozně tajně".
Jsem ráda, že hodláš blogovat, dokud budeš mít co říct. Ty jsi velmi přemýšlivý člověk, který bude mít vždycky světu co říct, takže budeš blogovat na věky věků.
Vida, tak sis odbyla nějaké kýčovité růžové počátky. Mně se zdálo divné, že bys nastoupila hned od začátku takhle "vypsaná" a "blogově zdatná".
Zajímavý pohled do zákulisí. Ještě bych ráda věděla, kam chodíš na ta svá "originální, ale naprosto ze života témata". Jsem ráda, že jsi tady, a hrozně mě překvapuje, že teprve druhým rokem - tipovala bych mnohem déle.

---
tlapka.pise.cz

19. 03. 2017 - 13:38

hroznetajne: Moje přemýšlivost mi jde pěkně na nervy . Ale blog je skvělý ventilek, takže zatím jsem spokojená .
Blogově zdatná rozhodně nejsem. Podle všemožných příruček o blogování dělám 90 % věcí špatně !
Co se originálnosti článků týče, píšu prostě o tom, co se děje, co mě napadne, co mi přes nos přelítne. A divím se, že se na to ptáš zrovna ty. Protože co do originálnosti a kvality blogového obsahu, jsi tu přebornice ty !
Pravda, zatím jen dva roky, ale když si otevřu archiv článků, zdají se mi poměrně výživné . Děkuji Ti za milý komentář, Tlapko .

---
hroznetajne.pise.cz

11. 03. 2017 - 18:43

myfantasyworld: Myslím si, že spíš hodně lidí baví číst o všem možném, než o jedné stejné věci, teda mě aspoň určitě. A tvé články mě hodně baví.
Jinak jsem to vždycky četla jako hrozně tajně, ani jsem nad tím nijak nepřemýšlela.
Někdy je lepší, když okolí o tvém blogu neví, ale když pak chodíte na stejný počítač, tak to není tak jednoduchý utajit, jedině bys pokaždý musela tu adresu vymazat.

---
myfantasyworld.pise.cz

19. 03. 2017 - 13:44

hroznetajne: Já si spíš myslím, že více čtenářů získáš zaměřením na jedno téma. Uděláš si prostě základnu čtenářů, kteří mají stejný zájem. Na pise.cz je nejlepší to, že si tu vedeme všichni poměrně podobné blogy. Takové deníky. Rádi je píšeme i komentujeme ostatním. V tom podle mě tkví to kouzlo .

---
hroznetajne.pise.cz

11. 03. 2017 - 19:07

adil: Po přečtení tohoto článku se připojuju i já se svým názorem - třeba někdo řekne, co sem ta babka leze, mezi nás mladé ? Proč se tu vykecává ? Odpověď je jednoduchá -tady na svůj věk zapomínám,mám to tu ráda a proto sem ty svoje různé žblepty sázím,jen tak prostě - co mi život přinesl a co ještě přináší....

---
adil.pise.cz

19. 03. 2017 - 13:45

hroznetajne: To si rozhodně nikdo nemyslí! Něco jako věk je v tomto prostoru poměrně irelevantní . A alespoň tu jsme všichni, průřez všemi generacemi. Je to barevnější a zajímavější .

---
hroznetajne.pise.cz

11. 03. 2017 - 20:17

iva: I ty, HroznětajnĚ? Tak ještě Strašilče a já si zkusím taky oddotazníčkovat. Zatím mám pocit, že moje co proč a jak není tak zajímavé a důležité.
Hele a sranda, já myslela, jak už nejsi na pise.cz zkušená harcovnice, protože tě čtu od svých barjohových počátků... a přitom jsem "starší písák" než ty
Vlastně jsi mě přivedla k psaní, to je prima, ne?!

19. 03. 2017 - 13:48

hroznetajne: Přivedla jsem tě k psaní? No teda, teď se cejtim machrovsky !
Myslela jsem, že píšeš daleko daleko déle než já a hele, jsme tu skoro stejně dlouho . To bude tím, jak jsme se tu zabydlely .

---
hroznetajne.pise.cz

13. 03. 2017 - 11:51

hroznetajne: Holky moje milovaný, jen co se vrátím z hor, hned na vaše komentáře odpovím. Moc za ně děkuji!!!

---
hroznetajne.pise.cz

15. 03. 2017 - 07:35

radus: Já si nemůžu pomoct, ale já prostě tyhle dotazníky miluju a hrozně ráda je od vás čtu! Díky, že ses připojila

Díky i za tipy na další blogy!

---
radus.pise.cz

19. 03. 2017 - 13:49

hroznetajne: A já děkuji za tvoje návštěvy a komentáře . Tak doufám, že tě alespoň jeden z blogů zaujal .

---
hroznetajne.pise.cz

17. 03. 2017 - 19:22

boudicca: Krásné! Já si ty první články ještě pamatuji, byly pro čtenáře docela zábavné. Také vnímám jako největší motor komentáře, reakce na články, a těch několik kamarádství, co už virtuální svět dávno přerostly.

---
by-boudicca.blogspot.cz

19. 03. 2017 - 13:52

hroznetajne: Děkuji . No, upřímně jsem doufala, že už si mé první články nikdo nepamatuje. Někdy jsem i v náladě, že bych je smazala , ostuda .
Koukám, že jsi dotazník taky vyplnila, hned jdu číst k tobě !

---
hroznetajne.pise.cz

10. 05. 2017 - 13:21

márinka: 1. Tak nějak ze zvědavosti. Ségra měla(má?) a mně se to líbilo, taková pěkná možnost být krapet schizofrenní aniž by to kdokoliv léčil .
2.Aktuálně mám vykecávač, kde si píšu to, co mi "projíždí" hlavou,msemtam mě chytne takovej ten nápad, že bych měla mít nějak tématický blog(nebo tak něco), ale pravda je, že jsem na to až moc líná a už předem vím, že by se to imrvére měnilo. Což se u stávajícího blogu asi hnedtak nestane.
3.To je odvozenina ze jména. Když teda pominu toho Kamena(ale ta neni úplně blogová a není jen moje). Jinak to bylo prostě první, co mě napadlo. Když jsem byla malá, říkal mi tak táta .
4. Hele kterej mě asi nejvíc bavil psát byly cestující plyšáci (to už je ale hodně zpátky) , ale nejlepší? Nejhorší? Fakt nevim!
5. Protože se občas potřebuju vykecat a vím, že normálně by to asi nikdo nevydržel poslouchat.Tady je to o dobrovolnosti, kdo si to přečte. Jo a baví mě to.
6.Ne
7. Já Tě nevim, jak dlouho to vydržim, ale je fakt, že představa, jak si tady, řekněme třeba za 50 let píšeme svoje zážitky(tvl, já budu strašná bábaje opravdu móóóc ...zajímavá?...
8.Možná si to tu umět líp nastavit k obrazu svému, ale...nejsem náročná, vyhovuje mi to jak to je.
9.Je to o kus lepší než noviny, o pořádnej. Mám(za ty léta) normálně celorepublikovej přehled,lidi,.....hele celej ten blog je (aspoň u mě) výhra(když se na to podíváš ze správnýho úhlu pohledu).
10.Ne (nebo aspoň né tak dostatečně, abych si to teď vybavila).
11.Smazalo se mi fakt pár pěkně napsanejch článků(vlastní blbost, když píšu mám si to průběžně ukládat než zveřejním, ale i tak to zamrzí).
12.Jo, Občas si to někdo i přečte. Proč? Já Tě nevim, nikdy jsem se s blogem nějak netajila. Je mi to jedno. Pokud nechci, aby něco četl kdokoliv, tak dám heslo a je to.
13.Pochopitelně CHuck Noris. ...
14.Nepodporuje, neodrazuje, baví mě to.
15. Ne, nestalo. Poradila bych kašlat na to a jet si po svym. Je to Tvůj blog, rozhoduješ Ty.

. Jako sorry jako, ale tu prasečinu, ehm, psací stůl, kde to všechno vzniká,fakt nevyfotim. Věř mi, je to pro dobro vás všech .

No a je to! .
A teď si pěkně přečtu jak to máš Ty .