Komentář, na který odpovídáte

08. 04. 2017 - 21:31
 

hroznetajne: Je to matika, ano .
My si je se ségrou koupíme vždycky napůl jako předkrm a potom pokračujeme dál . Ale je pravda, že nám většinou chutnají z celého oběda nejvíc. Přesně. Jak křupou, jak jsou mastné, no ňáááám . A můžu Tě ubezpečit, že voní úžasně. Jako závitky .

Léčí zrak? Je to dost možný. Ono jarní počasí uzdravuje tak nějak obecně. Pokud teda nemáš alergii na nějakou právě kvetou rostlinu, že .

No, komplikace s klíčky mi doteď není dost jasná. Prostě uprostřed italského města byl někde delegát, který měl klíčky pro všechny, kdo si koupili přes naší agenturu pokoj. Takže klíčky nebyly v recepci hotelu, ale na druhé straně města u úplně cizího člověka. Otázkou bylo KDE. Po telefonu jsme se nechali navigovat poměrně charismatickou Italkou, ještě teď mě z toho brní ušní bubínek . Celý problém byl v tom, že nám to nikdo neřekl ani nenapsat do žádného papíru, ve voucheru nic o delegátovi nestálo. Takže jsme večer přijeli do Itálie k hotelu, ve kterém pro nás neměli klíče . No, byli jsme z toho pěkně ve stresu.

PS: Znásilňovač si to naštěstí nevybíjí na nás, jak je u ušáků prý zvykem . Takže když mu míčky stačí a dělá mu to radost, ať si to užije .

PS2: Dvacet není krásný ani náhodou.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Vykydaná galerie