Mečounův řetězák díl druhý

9. září 2017 | 18.45 |

No a protože i druhá sada otázek stojí za to, přidávám se opět k Mečounově trendu. Malinko pozdě, ale přeci.

<<<PRVNĺ ČÁST>>>

21) Jaký je nejlepší sen, jaký jsi kdy měla?

Rozhodně ten létací. Měla jsem ho jenom jednou jako malá holka. Ten pocit, když jsem se vznesla nad hlavy všech lidí kolem, si pamatuji dodnes. Jinak všechny sny, které si zapamatuji, si už přes dva roky zapisuji. Všechny je najdete TADY

22) Staráš se dobře o květiny?

Ani moc ne. Mám vánoční kaktus a jeden takový prapodivný sukulent, oběma se docela daří. Jsou to takové bezúdržbové květiny. Obávám se, že i ty brzy pojdou. 

23) Jaký máš oblíbený styl oblečení?

Haha, to je otázka pro mě! Ne, není. U mě se střídají dvě takové vlny. Černá a barevná. Dokážu půl roku chodit jenom v černé a jsem s tím absolutně v pohodě. Vypadám sice neustále jako vdova, ale v ten moment to pro mě je nejpohodlnější oblečení. Další půl rok jsem schopná nosit peprmintově zelené mikiny a babi pink tričko příšerného střihu. Obecně ale bojuju za bílý trička. Ty jsou nejlepší na světě. Ať žijou bílý trička! Jo!

24) Kolika jazyky umíš mluvit?

Česky a anglicky. A možná bych dala i slovenštinu (takovou hodně pochroumanou). Jinak rozumím malilililinkato německy a francouzsky, ale to opravdu jen trochu. 

lch

25) Jaká je tvá vysněná dovolená?

U moře. Klidně i u takového, ve kterém se nedá koupat. Stačí mi se na něj jenom dívat.

26) Věříš na znamení/horoskopy?

Nevěřím. Už ne. 

27) Kdybys mohla mít jakoukoliv superschopnost, jakou by sis vybrala?

Já jsem vždycky toužila po neviditelnosti. S tou můžete dělat cokoliv, chodit kamkoliv, vidět celý svět zadarmo, jíst zadarmo, pozorovat lidi (ne nahatý, i když...), mít cokoliv (prostě čórka). Ale kdybych skutečně stála před tím rozhodnutím, asi bych sáhla po nějakém léčení nemocí. 

28) Nejméně problematická osoba, kterou znáš?

Kdo nemá problémy, jako by nežil. Ale znám pár lidí, co jenom tak existují a nikdo si jich nikdy nevšimne. Prostě jenom tak jsou. Nechápu. Jak to dělají?

29) Víš, jak moc jsi krásná?

Krása není nijak měřitelná. A všechny ty miss soutěže a soutěže krásy mi připadají odporný a absurdní. A to nepíšu proto, že těm holkám závidím nohy a zadky. Ale proto, že nikdo nemáme právo světu diktovat, která žena je nejkrásnější a který muž je nejmužnější a bla bla. Každý jsme krásný. Úplně každý. 

Já třeba krásná zrovna moc nejsem... haha.

30) Jaký je tvůj oblíbený pocit?

Takové to zlato rozprostírající se v hrudníku. Příjemná husí kůže na rukou. Nebo když pohlédnu do očí člověku, který vysílá zvláštní energii, která mi rozvibruje všechny kosti. Nebo když si uvědomím, jak krásné je to být na světě. Nádhera. 

31) Tvůj oblíbený studený nápoj?

Tak v létě bodne všechno s ledem. Teď jsem si oblíbila třeba Aperol Spritz. Ale stačí mi i bublinková voda.

32) Tvůj oblíbený horký nápoj?

Jednoznačně káva. Pořádná. S láskou uvařená. S galaxií z mléčné pěny na hladině.

33) Jaký byl tvůj vrchol týdne?

Tak ty jsou vždycky v sobotu, to je přeci jasný :D. A všichni tady víme proč!

34) Tví oblíbení Tumblreři?

Vlastně mám ráda jen jednoho "blogera-tumblera", který pravidelně kreslí obrázky "2 kinds of people". Určitě mrkněte, je to docela nápaditý!

35) Tvoje oblíbené zvuky?

Moře, tekoucí voda, praskání ohně, šustění stromů, lesní ticho, violloncelo, zvuky vody, když se celá ponořím do moře, klapot podpatků, křupání kamínků pod nohama, šustění holé kůže, když někdo někoho hladí a rozhodně Edouškovo tiché brumlání, když tiše běhá po koberci (věděli jste, že králíci vydávají zvuky štěstí? :D). 

36) Jaký je tvůj oblíbený estetický styl?

Mám moc ráda květinové vzory. Na všem a všude, což je asi očividné :D. Miluji věci ve starším stylu, ze kterých dýchá minulost, historie, dávný čas. Mám ráda čistotu bez chaosu a zbytečných rušivých elementů...

37) Pokud bys s někým mohla strávit jeden de, kdo by to byl?

Chtěla bych poznat rodinné příšlušníky z předešlých generací, o kterých se u nás v rodině často mluví, ale já jsem nikdy neměla čest je poznat. Třeba moje prababičky. Ze slavných lidí bych si ráda popovídala třeba s Rowlingovou. Ze světa mrtvých třeba s Komenským :D, pár otázek bych na něj měla. A určitě bych ho požádala, aby toho tolik nepsal, kdo se to pak má pořád učit, sakra.

38) Máš ráda anonymy?

Proti anonymním dopisům, komentářům nebo vzkazům nic nemám. Očividně mají lidi nějaký důvod, proč nepsat své jméno nebo přezdívku. A pokud se tak rozhodnou, nic s tím neudělám. Ale  na druhou stranu, kdybych dostala nějaký ošklivý komentář a byl by anonymní, příliš bych si z toho nedělala. 

39) Jaká je ta nejhezčí věc, kterou o tobě kdy někdo řekl?

Jednou mi moje spolužačka řekla, že se jí líbí, že jsem sama sebou. Že chodím v tom, v čem chci, směju se čemu chci a jsem jiná v dobrém slova smyslu. Abych pravdu řekla, když je mi nejhůř, vzpomenu si na její slova. Tehdy jsem zrovna neměla úplně dobrý období a její slova mi úplně vyrazila dech. Vůbec jsem netušila, že by se na mě někdy někdo mohla takhle dívat.

40) Pět věcí, které na sobě nebo (ve) svém životě nejvíc miluješ...

Miluju život v celé jeho šíři i se vším špatným, co s sebou přináší. 

41) Viděla jsi někdy oceán?

Jenom moře. Ale jednou snad uvidím i oceán :-). 


Zdroj: http://zlomenymec.pise.cz/607-41-otazek-a-odpovedi-2-cast.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mečounův řetězák díl druhý tlapka 10. 09. 2017 - 12:30
RE(2x): Mečounův řetězák díl druhý hroznetajne 11. 09. 2017 - 13:23