Článek Srpníček

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Srpníček

29. 08. 2015 - 14:50

tlapka: No prosím, dárce krve... a bojí se své černé duše.
Flér je poklad! Sehnat celou sérii naráz za slušnou cenu chce štěstí, jsem ráda, že jsem si mohla kupovat díly pěkně postupně, jak vycházely.
S těmi šaty ti rozumím. Když už člověk do něčeho takového jde, tak chce přirozeně něco dokonalého. Myslím, že na fotkách ti nejvíce sluší 1 a 6. Nevím, jestli bych si vybrala já (mám asi jinou postavu, takže by vypadaly jinak i v jiné velikosti), ale ta 6 se mi moc líbí, v červené se moc dobře necítím. Ale to se musí zkusit, "na lítačku" mám nejoblíbenější šaty, které se mi na věšáku vůbec nelíbily.
Bosky jsem taky běhala, hlavně u státnic. Zedřely mě boty ještě před zkouškou tak, že mi sama předsedkyně komise chtěla zajít na vrátnici pro náplasti.

---
tlapka.pise.cz

30. 08. 2015 - 18:32

hroznetajne: No jo, ty mi lichotíš krev daruji, abych zastínila to, jak jsem proradná
Závidím Ti sbírku Potterů, když jsem to propočítala, vůbec by se nevyplatilo, kupovat je všechny zvlášť (logicky).
Děkuji moc za radu a za tip 01 ve skutečnosti nevypadají tak červeně, je to něco mezi sytou růžovou a fialovou a vybrala jsi je správně, takže děkuji za utvrzení mého výběru!!! Žluté by také připadaly v úvahu, ale mamce se nelíbily, tak jsem je dala stranou, no…
S botami jsi měla alespoň nějaké vzrůšo, no ne?

---
hroznetajne.pise.cz

30. 08. 2015 - 13:27

zo: Náušnice jsem už obdivovala na twitteru, pohlednice snad ani nekomentuji (ach, ta Čína, Korea a Japonsko ), chození bosky je super a nový design je moc krásný .
Vybírání plesových šatů mi připomíná mne, když nakupuji boty (resp. nechávám si zaplatit boty), skutečně se mi líbí jeden pár vyšších, šněrovacích bot z kůže, které samozřejmě stojí přes dva tisíce (moc), potom je tam hromada "jakože teda jo, ale..." a potom "co se mi to sakra snažíte vnutit?!" a celé to trvá pět hodin a deset obchodů .
Podle fotek jsou mým osobním favoritem šaty č. 7, a docela se mi líbí i šestka, ale já bych tu žlutou nesnesla . Ty červené jsou zase moc pěkné barevně... Ale, upřímně, je to všechno tak nějak na jedno brdo, začínám se bát, až se mne to bude taky týkat .
Přiznám se, že z braní krve mám strach. Jako malá jsem měla panickou hrůzu i z obyčejné injekce, a když mi jednou chtěli brát krev, tak jsem se tam s paní doktorkou a sestřičkou málem porvala, jak jsem se bála . Od té doby mi zatím krev nebrali, ale i tak z toho mám respekt a bojím se... jediná věc, která mne děsí ještě víc, je vrtání zubů, kde ani nemám potřebu to pro dobročinnost překonávat .

---
zo.pise.cz

30. 08. 2015 - 18:38

hroznetajne: Jsem ráda, že se Ti pohlednice líbí také jsem z nich nadšená, přenadšená!
Popis bot, které se Ti líbí, mi připomíná moje Steelky, ale nemusím mít pravdu (nebo ano?) ale některé prodavačky, to je fakt děs.
Ze 7 jsem taky unešená, dokonce jsem je oblékla jako první a dlouho byly oblíbenci, ale nakonec jsem vzala 01 šaty jsou na jedno brdo, protože jsem odmítla velké sukně (hned půlka salonu nepřichází v úvahu), takže potom je to všechno podobné, záleží na tom, jak Ti padne korzet.
Pokud máš strach z odběrů, tak bych to nelámala přes koleno

---
hroznetajne.pise.cz

30. 08. 2015 - 16:14

hospodynka: Červené šaty vypadají skvěle

---
hospodynka.pise.cz

30. 08. 2015 - 18:39

hroznetajne: Díky, přesně ty jsem vzala

---
hroznetajne.pise.cz

31. 08. 2015 - 21:31

alienor: Ach, ty náušnice

Páni, vůbec by mě nenapadlo, že sehnat sadu HP bude takový oříšek! Já jsem na těch knížkách vyrůstala (první díl jsem četla někdy v roce 1999) a rodiče nám je kupovali postupně tak, jak vycházely, takže mám sadu kompletní (a některé díly už jsou značně salátové) Bohužel nikoho, kdo by ty knížky prodal, neznám, pro většinu lidí je to srdcovka a nechtějí se jich vzdát.

Šaty se mi nejvíc líbí č. 1, 6 a 7, nejvíc asi ta sedmička, já jak vidím modrou...

---
alienor.pise.cz

02. 09. 2015 - 16:23

hroznetajne: Také jsem si původně myslela, že sehnat Harry Pottery nebude problém. Ale ukázalo se, že sice není, ale musí být peníze ty tvoje Ti samozřejmě závidím!
Díky za tipy na šaty! Modré by byly opravdu působivé

---
hroznetajne.pise.cz

05. 09. 2015 - 11:13

boudicca: Šaty se mi nejvíce líbí 07, ale 01 vypadají taky skvěle. Budeš rozhodně krásná . Mně přišla škoda cpát peníze do půjčovny, tak jsem si dlouhé plesovky koupila. Za 1700 přesně takové, po jakých jsem toužila, + jsem teda ještě něco platila za úpravu na míru u krejčové (taky měřím 160 cm). Už se těším, jak je vyvětrám, loni jsem se na ples kvůli Lucembursku nedostala.

---
boudicca.pise.cz

10. 09. 2015 - 22:22

chaostheory®pismenkuje.cz: Šaty ty první. Ty jsou prostě dokonalyyyy s harrym to moc dobře chápu a What If se mi moc líbilo. A za darování krve tleskam, stejně jako minule. A stejně jako minule lituji toho, ze jsem ten typ člověka, co se mu dela spatne, jen o tom slyší *zeď*

---
chaostheory.pismenkuje.cz