Článek Slepičí syndrom

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Slepičí syndrom

28. 11. 2015 - 20:45

chaostheory: Haha,je to tak, no. Ja tohle chovani taky nikdy nechapala. Nechapu, jak se muze sejit par holek a stravit dve hodiny resenim toho, jak kdo pribral/ma blby vlasy/delal to a to s tim a tim... Diky, ne. U me je takova slepice svagrova. Neustale s nekym keca o takovychto nesmyslech. Vzycky, kdyz se me snazi do takoveho rozhovoru dostat, tak ji odpalkuju nebo proste odejdu nastesti uz ji to doslo, ze nejsem slipka jako ona.

---
chaostheory.pismenkuje.cz

28. 11. 2015 - 22:09

hroznetajne: Nezapomeň, že pořádný pokec musí být nad pořádným kafíčkem. Typu Stárbaks a kdesi cosi. Jo jo, nezapojovat se do podobných rozhovorů je podle mě celkem umění

---
hroznetajne.pise.cz

28. 11. 2015 - 20:59

tlapka: Taky takové znám. Jejich výhoda je, že to zpravidla jde poznat na první pohled - minimálně podle Facebooku, kam dávají opravdu všechno. Ale evidentně jsem šťastnější než ty, protože jich je kolem mě menšina. Nebo spíše mám v okolí dost těch normálních holek, abych tyhle mohla vytěsnit do pozadí.
Ale na druhou stranu, mám kamarádku, která vypadá jako přesně z téhle pipikategorie, ale je to neskutečná bedna. Sice je od hlavy k patě v růžovém, nosí šílené drá... eh, nehty a bez šminek bych ji možná nepoznala, ale neřeší to. Řeší si spíš své problémy aktivně a dost... důrazně a efektivně.

---
tlapka.pise.cz

28. 11. 2015 - 22:14

hroznetajne: Ano, kompletně vyzvracený život na sociálních sítích mě taky vždycky dostává. Ale máš fakt štěstí, že jsi potkala "princeznu" s mozkem, já takové štěstí očividně nemám . Pevně doufám, že jednou potkám (doopravdy) nějakou normálně praštěnou holku, protože zatím je mám jen ve virtuální podobě

---
hroznetajne.pise.cz

28. 11. 2015 - 21:15

zlomenymec: Co to je kardigan??

---
zlomenymec.pise.cz

28. 11. 2015 - 21:41

sayonara: Jsem pro arabskou vrhací hvězdici, nic jiného to být nemůže!

---
sayonara.pise.cz

28. 11. 2015 - 22:05

hroznetajne: Milí přátelé, teď Vás nejspíše velice, ale opravdu VELICE zklamu. Je to prachsprostý svetr. Omlouvám se...

---
hroznetajne.pise.cz

28. 11. 2015 - 21:44

sayonara: Chceš půjčit meč?

Nevím, proč se to děje, z podobného důvodu se trochu děsím toho, že bych někdy měla mít dceru. Pokud z ní bude slípka, budu ji muset někde asi vyměnit, pokud ji vychovám podle sebe, bude z ní příšerný outsider. A ostatní slépky ji utlučou falešnýma Lůj Vitonkama...

---
sayonara.pise.cz

28. 11. 2015 - 22:22

hroznetajne: Meč? Dej ho sem! Ale jestli si u toho ušpiním oblečení,...

Hele, ono by to tak moc nevadilo, kdyby byla outsider. Pořád lepší, než si nevážit sám sebe. Všechno je lepší, než slepičí syndrom!!!

---
hroznetajne.pise.cz

29. 11. 2015 - 13:54

zo: Tak to já mám dokonce hybrida - outsider+slepice v jednom. Někdy je to horší, než normální slepice. Debaty na téma "nejnovější móda" a "kdo s kým" sice plus mínus odpadají, ale zato poslouchám všechna neščestí, která ji potkala během dne + nekonečné monology o něčem, co jde absolutně mimo mne + věty typu "jsem tady stejně nejhnusnější" či otázky "jsem tlustá?". Nebo občas pronese takové "moudro", že ani nevím, jestli to může myslet vážně... přitom si většinu svých "problémů" dělá sama .

---
zo.pise.cz

29. 11. 2015 - 14:49

hroznetajne: Přesně, a to je ten kámen úrazu. Oni si za to všechno můžou samy!

---
hroznetajne.pise.cz

29. 11. 2015 - 13:20

zo: Kokodák . Taky tyhle existence ve třídě mám. Naštěstí jich není až tolik. Zato na fb - já ani nevím, kde se tam vzaly! Ale je pravda, že stačí jedna dvě a hned je z toho chudák лицо-книга zaspamovanej až do aleluja . Slovy jedné spolužačky, která s nimi byla nucena trávit jednu hodinu tělocviku: "Ááá! Mně pukne hlava! Voni se celó dobu bavili, kdo s kým šuká!"

---
zo.pise.cz

29. 11. 2015 - 13:22

hroznetajne:
Že jo? Oni se prostě nedokáží bavit o ničem jiném! Je to smutné...

---
hroznetajne.pise.cz

29. 11. 2015 - 13:32

zo: Jo, je to šílený . Jako sem tam občas výjimečně třeba jo, ale 24/7?!

---
zo.pise.cz

29. 11. 2015 - 14:19

dory: To mi připomíná mou starou třídu. Jsem fakt ráda, že už takový lidi nemám kolem sebe ! Jsem spíš vlk.
Upřímnou soustrast, drž se! Kamarádky kamarádka je stejný typ jak ta tvá kamarádka. No a ta má je z toho na prášky, protože ta slípka si dovolí vše a vždy to skončí tak, že kamarádku seřve. Samozřejmě kamarádka nemůže slepici říct nic, jinak se slepice nervově zhroutí... Jsem celkem zvědavá, kdy začne místo slepičího trusu lítat peří!..

---
dory.pise.cz

29. 11. 2015 - 14:48

hroznetajne: No jo, ve třídě se před takovými lidmi zkrátka nedá uniknout. Maximálně se jim vyhýbat, ale aby se člověk pracně někomu vyhýbal tolik let...

Někoho seřvat je už podle mě vrchol. Rozhoně bych po takové slepici taky neječela, ale vysmála bych se jí do obličeje, na někoho ječet je prostě něco tak nízkého. Jestli se dotyčná zhroutí, či ne, by my bylo upřímně šumák (citlivá jak balvan).
Lítání peří podle mě stojí za to, to natočit nic není tak vtipného, jako když se dvě slepice perou

---
hroznetajne.pise.cz

30. 11. 2015 - 07:25

boudicca: Huh, to abych brala nohy na ramena, až tě někdy konečně uvidím i naživo

---
boudicca.pise.cz

30. 11. 2015 - 14:35

hroznetajne: COŽE?! Prooooč? já jsem plyšová a přítulná

---
hroznetajne.pise.cz

03. 12. 2015 - 12:42

marinka: Tak já se těch slepic trochu zastanu (neboj, přehánět to nebudu).
Ona z toho většina z nich časem stejně vyroste.Jinak v období dospívání je celkem přirozené, že si lépe rozumíme s opačným pohlavím (pokud tedy nejsem gay nebo lesba, tam nevim, jak to maj).Někomu to vydrží déle, protože...kdo ví, proč vlastně .
Určité slepicoidní období jsem na 100% měla taky, pak taky období, rozumím si hlavně s chlapama, holky jsou blbý, no a s věkem je mi to tak nějak jedno.Ale i tak se klidně dokážu třeba i hodinu bavit o naprostý kravině (né vždy mám náladu a chuť přemýšlet, i mozek si musí někdy oddechnout).
Existují různé druhy slepic, ale to co popisuješ, to je slípka přímo výstavní.

---
marinka.pise.cz

03. 12. 2015 - 13:49

hroznetajne: Máš štěstí, že jsi to tím zastáváním moc nepřepískla... ne, samozřejmě, že nemůžu házet všechny lidi do stejného pytle, já jsem v tomto článku možná mluvila více o konkrétní osobě a potom jsem to vztáhla obecně na všechny slepičí drbny, třeba mě brát s rezervou.
Napsáním tohoto článku jsem si upustila páru. Před týdnem to byl problém světa, dnes to přecházím s klidem.
Nevím, jestli jsem měla taky slepicoidní období, upřímně doufám, že ne. Samozřejmě, že neustále se s někým bavit v intelektuálské rovině (jako bych věděla, co to je) není normální a kolikrát taky melu hrozný blbosti. Mě spíše dopalují ty problémy, co ostatní mají.

---
hroznetajne.pise.cz