Článek Pořád já?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Pořád já?

05. 11. 2016 - 19:33

brutally-honest: Tak Auroru jsem si rovnou pustila a tuším novou oblíbenkyni :- ) Vypadá to, že ti škola a s ní spojené změny prospívají :- ) Umět být sama je dost užitečná vlastnost. Na to všemožný zařizování si pamatuju, to bylo taky dost přínosný :- ) A to tempo v plnění povinností, respekt! A je to fakt hodně dobrý nápad zbavit se co nejdřív takových věcí, jen tak dál :- ))

---
brutally-honest.pise.cz

05. 11. 2016 - 22:55

hroznetajne: Jéééé, ani nevíš, jakou mi to udělalo radost. Už jsem ji s nadšením pouštěla tolika lidem a nikdo se netvářil, že by se mu to líbilo.
Mockrát děkuji .-). Začátek rozhodně nebyl tak růžový, už byla nějaká ta krize, tohle jsou takové plusy, které se z toho snažím vytěžit .

---
hroznetajne.pise.cz

05. 11. 2016 - 19:53

tlapka: Máš štěstí! Včera jsem večer kontrolovala, jestli jsi na FB. Usoudila jsem, že žiješ a dávám ti den k dobru. Koukej v pátek napsat včas, protože jestli tě vyrazím hledat do ulic, tak píše.cz ztratí hned dvě bloggerky najednou.
Koukám, že převážně to jsou změny k lepšímu. Ani nevím, která z nich je moudřejší! Klobouk dolů, já se k některým z nich taky blížím, ovšem jsem na výšce pátým rokem. Je to trošku jiný svět, že?
Google mapy a idos.cz, you´re the real MVP.
Přístup "zbavit se co nejdříve co nejvíce povinností, ať se to nenahromadí" schvaluju. *moudře kývá hlavou*. Osvědčená strategie.
Tobě, Edovi i babičce držím pěsti! Kdybys potřebovala nebo jen chtěla, neváhej a napiš.
Aurora.

---
tlapka.pise.cz

05. 11. 2016 - 23:00

hroznetajne: Jo jo, byla jsem offline skoro celý týden, kromě pár chvil na mobilu (parazitujíc na školní wifi) jsem se doma mohla na počítač jenom usmívat . Navíc mi včera doma šel internet přesně jednu minutu, poté hned zase spadl, pak se zase zapnul a zase spadl,... Zkoušela jsem článek zveřejnit a strefit se zrovna do té minuty, když budu připojená, ale celé to vypadlo. A já ztratila nervy .

Je to úplně jiný svět! Pravda, google mapy a idos, základ úspěšného studia na vš .
Děkuji za milý komentář, Tlapko .

---
hroznetajne.pise.cz

05. 11. 2016 - 21:33

iva: A já už si říkala, co se děje, že nemám svůj páteční příděl Hroznětajnin
Ty jsi táááááááááák šikovná a statečná holka, málo platný, je třeba tě pochválit
Dodnes nesnáším různé zařizování a prokrastinace je mé druhé jméno. Jestli má na jejich eliminaci vliv studium na vysoké škole v Práglu, asi taky začnu studovat

05. 11. 2016 - 23:04

hroznetajne: To je TAK milé! Cením si každého, kdo se sem rád vrací .
Taky se umím flákat a to pořádně. Je jen otázkou času, jak dlouho mi to časné plnění povinností vydrží . Zatím mi to dá dost práce .

---
hroznetajne.pise.cz

05. 11. 2016 - 23:09

atraktivnistrasilka: Já už se začínala bát, jestli tě v té škole nezavřeli. Říkám si, Julie nic, to se muselo něco špatnýho stát. No a skoro ne, ač rozbitej router je teda pěkně na nic, vím o tom svý.

Vyjádřila bych se k tomu ostychu. Nuže tedy - bojím se jít do knihovny, abych se tam znovuzaregistrovala, bojím se objednávat si někde jídlo, bojím se nabíjet si jízdný, neumím se bavit s lidma, který tak dobře neznám, bojím se kluků ("bojím"), bojím se chodit mezi lidi, neb mám pocit, že na mě neustále někdo kouká, bojím se jít mezi vlastní příbuzný na Vánoce, bojím se naprosto všeho Není to vyloženě ostych, ale asi trochu rozumím. To co mám já je pěkný náběh na sociální fobii. Ale co mi táhne na tu plnoletost, byla jsem od rodiny hozena do vody, takže už jsem se naučila nepřemýšlet nad tím, jestli na mě v autobuse nikdo nečučí, a tak dále. No ještě je přede mnou dlouhá cesta, ale ono to půjde, musí.
Jinak jsem moc ráda, že se ti na škole relativně líbí. To je důležitý, moc důležitý. Hlavně, ať ti to jde a vydrží, držím palečky

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

05. 11. 2016 - 23:20

hroznetajne: Jo jo, je to přesně jak píšeš. Zvláštní pocit, jako kdyby se na tebe někdo pořád díval. Není to vyloženě schýza, spíš takový zvláštní pocit, že? Pro mě je třeba nejhorší projít místností lidí, kde všichni sedí a evidentně se na tebe dívají. Mám pocit, že i divně jdu . Snažím se na to nemyslet, nejspíš nikoho ani nezajímám a kolikrát se na mě možná nikdo ani nedívá, ale takový zvláštní stud mě prostě asi nikdy neopustí .

Ve škole mě zavírají, naštěstí mě na večer vždycky pustí domů .
Moc děkuji za komentář, Strašilko!

---
hroznetajne.pise.cz

05. 11. 2016 - 23:52

atraktivnistrasilka: Obávám se, že už k té schýze pomalu, ale jistě dospívám... Už tady vidím můry, co tu nejsou, slyším bzučení, které se neozývá, cítím, jak mi něco tahá za šátek, do kterého jsem zabalená, a jehož cíp mi visí ze židle dolů... PRÁVĚ TEĎ ...Schýzo? Jsi to ty?...

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

06. 11. 2016 - 11:09

hroznetajne: Ale nééééé, je to tady!

---
hroznetajne.pise.cz

05. 11. 2016 - 23:35

zlomenymec: Ty dojíždíš každý den? A vstáváš ve 4? https://www.youtube.com/watch?v=PEZWYXPvmS8

---
zlomenymec.pise.cz

06. 11. 2016 - 11:12

hroznetajne: No, protože když vstanu ve 4, tak mi v 5 jede autobus, hodinu a půl jedu do Prahy a v 7:15 mi začíná škola . Proto .

---
hroznetajne.pise.cz

06. 11. 2016 - 13:49

zlomenymec: http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/889/462/9cc.png

---
zlomenymec.pise.cz

06. 11. 2016 - 14:06

hroznetajne: Thank you .

---
hroznetajne.pise.cz

06. 11. 2016 - 00:18

adil: Tak brzo vstávat tak to máš dost krutý start do nabitého dne....ať se daří bez syndromu vyhoření

---
adil.pise.cz

06. 11. 2016 - 11:13

hroznetajne: Už byl, už byl . Na začátku . Co sedá dělat, takhle jsem si to vybrala .

---
hroznetajne.pise.cz

06. 11. 2016 - 12:13

rebarbora: Tak na první měsíc školy to vypadá vcelku pozitivně Hlavně za ty osobní pokroky máš velkou pochvalu a taky za ten zodpovědný přístup Babičce a Edouškovi držím palce, ať jsou v pořádku

---
rebarbora.pise.cz

06. 11. 2016 - 14:08

hroznetajne: No, zpočátku samozřejmě nebylo, teď už je to zaběhnuté, tak jsem si zvykla .
Moc děkuji za milý komentář .

---
hroznetajne.pise.cz

06. 11. 2016 - 13:11

zo: To je pokrok! Jsem ráda, že nejsem sama, kdo potřebuje víc než osm hodin spánku, aby dobře fungoval. A pravidelné jídlo a tak. Nikdy nepochopím, jak někdo může přijít do školy s tím, že spal jen asi čtyři hodiny. Mě by kleplo už první hodinu!
Jsem ráda, že se ti na vysoké líbí. Naprosto chápu tvé nadšení z učení se nových věcí, taky to tak mám. Tedy, jak u čeho samozřejmě, jsou předměty a témata, které mi nic neříkají, ale tak to mají určitě všichni. Škoda, že má spousta lidí k učení takový odpor, a když to někdo vidí jinak, tak se na něj sesypou.

---
zo.pise.cz

06. 11. 2016 - 14:10

hroznetajne: Tak já jsem to do teď vůůůbec neřešila, na gymplu mi dokonce stačilo 7 hodin spánku a dalo se to zvládnout. Jenomže to jsem končila maximálně ve 4 a jelo se domů, teď to ve 4 teprve začíná . Kdybych neměla naspáno minimálně těch 8, tak asi kolabuju už v úterý .
Nadšená jsem asi proto, že toho po nás zatím moc nechtějí, jenom tak malinko straší a vyhrožují, ale zatím nic moc světaborného dělat nemusíme, tak tím to asi bude .

Škoda, to jo, ale hlavně pro ně .

---
hroznetajne.pise.cz

06. 11. 2016 - 19:36

cayenne®blbne.cz: Je skvělé, že jsi první měsíc tak bravurně zvládla.
Vlastně ti za tenhle článek musím poděkovat. Připomněla jsi mi to nadšení a zápal, který jsem kdysi dávno, na začátku mého vysokoškolského studia, taky pociťovala. Třeba se mi ještě podaří to v sobě znovu objevit, někdo hluboko ukryté...
A díky i za tip na Norku, musím si toho od ní pustit víc.

---
cayenne.blbne.cz

08. 11. 2016 - 08:03

hroznetajne: Jé, tak to mě moc moc potěšilo ! Uvidíme, jak dlouho mi ten zápal vydrží . Třeba to bude další měsíc úplně jinak...

Objevuj, objevuj! Norka má všechny písničky super, už je umím všechny zpaměti .

---
hroznetajne.pise.cz

08. 11. 2016 - 12:53

myfantasyworld: Člověk se až diví, jak se může rychle změnit.
Být sama je fajn a jen tak si sedět na té lavičce nebo se procházet. Dřív bych nešla sama procházet se po krámech nebo do kavárny a teď už někdy jsem ráda, že jdu sama, ale zas když jdu s někým, víc se pobavím.
Všechny body jsou úplně super.

---
myfantasyworld.pise.cz

09. 11. 2016 - 08:35

hroznetajne: Člověk se mění často a pořád . Ale stejně jsme všichni tak nějak pořád stejní .

Tak já samozřejmě jdu ráda i s někým, ale ne vždy. Poslední dobou spíše raději sama .
Moc děkuji .

---
hroznetajne.pise.cz

20. 11. 2016 - 20:56

alkoholik: postupně koukám co jsem vše propásnul po dobu mojé nečinosti, ale slovní spojení "zamilovat se do učení" to mňa dostává ze šeckého nejvíc

---
alkoholik.pise.cz

26. 11. 2016 - 17:07

hroznetajne: Hrozně moc jsi toho propásl! Koukej sem chodit nějak častěji!

Zamilovat se do poznávání nových věcí, to je možná lepší formulace .

---
hroznetajne.pise.cz