Článek Vykydaná galerie

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Vykydaná galerie

08. 04. 2017 - 20:11

iva: Ten poslední obrázek má něco společnýho s matikou a s logikou... do toho nejdu
Ale závitky! ZÁVITKY!!! Miluju závitky. Kupuju si vždycky tři porce, aby jich bylo tak akorát. Jsou křupavý, horký a mastný a štve mě, že nemám čich, protože určitě specificky voní
Ta jarní zeleň je taky úžasná, kamarádka o ní jednou prohlásila, že léčí oči. Od té doby na první jarní ozelenění vždycky koukám úplně jinak.
Zimní dovolená musela být naprosto úžasná, jen nepochopím, jaks mohla nevědět, že klíčky od hotelového pokoje jsou k vyzvednutí úplně jinde než na hotelu. Taková jasná a logická věc
PS: králík znásilňovač?! Označení "Zvrhlík roku" už se asi vážně nezbavíš
PS2: 20?! Krásnej věk. Gratuluju

08. 04. 2017 - 21:31

hroznetajne: Je to matika, ano .
My si je se ségrou koupíme vždycky napůl jako předkrm a potom pokračujeme dál . Ale je pravda, že nám většinou chutnají z celého oběda nejvíc. Přesně. Jak křupou, jak jsou mastné, no ňáááám . A můžu Tě ubezpečit, že voní úžasně. Jako závitky .

Léčí zrak? Je to dost možný. Ono jarní počasí uzdravuje tak nějak obecně. Pokud teda nemáš alergii na nějakou právě kvetou rostlinu, že .

No, komplikace s klíčky mi doteď není dost jasná. Prostě uprostřed italského města byl někde delegát, který měl klíčky pro všechny, kdo si koupili přes naší agenturu pokoj. Takže klíčky nebyly v recepci hotelu, ale na druhé straně města u úplně cizího člověka. Otázkou bylo KDE. Po telefonu jsme se nechali navigovat poměrně charismatickou Italkou, ještě teď mě z toho brní ušní bubínek . Celý problém byl v tom, že nám to nikdo neřekl ani nenapsat do žádného papíru, ve voucheru nic o delegátovi nestálo. Takže jsme večer přijeli do Itálie k hotelu, ve kterém pro nás neměli klíče . No, byli jsme z toho pěkně ve stresu.

PS: Znásilňovač si to naštěstí nevybíjí na nás, jak je u ušáků prý zvykem . Takže když mu míčky stačí a dělá mu to radost, ať si to užije .

PS2: Dvacet není krásný ani náhodou.

---
hroznetajne.pise.cz

08. 04. 2017 - 21:58

iva: Kdysi dávno jsem seděla na větvi své oblíbené lípy a prozpěvovala si: "Devět let je nejkrásnější věk!"
Úplně se ještě vidím
Každej věk je krásnej! (Ale v jednačtyřiceti už je fyzicky bolavej. Hlavně ráno )

09. 04. 2017 - 10:47

hroznetajne: Musela jsi být roztomilá!
Mně se líbí čísla do 10, potom už je to horší a horší .

---
hroznetajne.pise.cz

08. 04. 2017 - 20:53

adil: Tedy ten Edík je pěkný chlupáček, kdybys neprozradila že je to králík, asi bych to nepoznala, zrovna tak jako neodhalím ten poslední obrázek,ale na tom záběru z Prahy jsem odhalila postavičku v bílém, co se jeví jako nějaká nevěsta- nebo se mýlím?

---
adil.pise.cz

08. 04. 2017 - 21:34

hroznetajne: Chlupáček to je. A momentálně mu ta srst pěkně vypadává, takže od chlupů je absolutně všechno četně nás . Vypadá jako taková papučka .
Ano, shodou okolností tam byla svatba, skvělý postřeh ! Myslím, že to byl japonský pár , nevěsta byla krásná, ale já být na jejím místě, asi by mi vadilo to očumování uprostřed Staromáku... Úplně všichni si je prohlíželi.

---
hroznetajne.pise.cz

09. 04. 2017 - 12:46

zlomenymec: Ad Eda: Zevl hard!
Ad lyžování: Zní to dobře (tedy až na ty stresy okolo, že), skoro mám chuť si to někdy v životě
Ad jídlo: Hmm, jdu s naobědvat!

---
zlomenymec.pise.cz

09. 04. 2017 - 15:48

hroznetajne: Eda je pohodář, v příštím životě chci být on .
Lyžování je fajn, letos jsem si to poprvé užívala, doteď jsem to tolik neprožívala .
Doufám, že něco dobrýho .

---
hroznetajne.pise.cz

09. 04. 2017 - 18:57

myfantasyworld: Pokud ti foťák na mobilu stačí, tak proč ne viď, hlavně když koukám na ty fotky, jsou z toho hodně pěkný a teď to je hodně foťák na mobilu srovnatelný s klasickými foťáky, ale já si neumím představit, že bych byla bez foťáku, nějakou zrcadlovku nebo takový nějaký foťák nepotřebuju, hlavně nemám ráda ani takové ty velikánské, ale vyhovuje mi můj malinkatý foťák, který se krásně nosí v kabelce.
Fotky se ti hodně povedly. Líbí se mi ta Praha a lyžování.
Praha vypadá úžasně, ale není to na žití, teda aspoň pro mě ne, jinak jen tak si tam zajet na výlet, paráda.
Jarní deprese bývají hodně běžný, ale překvapivě letos se nedotavily, asi je to tím, že je všechno jinak a že se cítím báječně a hledám na všem to krásné. A sluníčko mi dodává hodně energii.

---
myfantasyworld.pise.cz

12. 04. 2017 - 13:00

hroznetajne: No jo, pravda, dneska jsou mobily se skvělým rozlišením, fotí perfektní fotky. Přesto si myslím, že klasické foťáky ohrožené nejsou, vždycky se najdou milovníci klasického foťáku. I když i ty jsou dneska vlastně už digitální .
Děkuji moc za milý komentář! Užívej jaro!

---
hroznetajne.pise.cz

11. 04. 2017 - 22:44

tlapka: Nevím proč, ale Edík mi na první fotce připomíná sasanku.
Ta situace s klíčky a Italkou na telefonu musí být skvělá. Jsi dobrá, žes to nějak usmlouvala a domluvila!
To bude nějaká matika, aby se dětičky nevyděsily čísly, než se dozví, že jednou začnou počítat i s písmenky?
A ještě jednou krásné narozeniny!

---
tlapka.pise.cz

12. 04. 2017 - 13:04

hroznetajne: Pravda, je takový do všech světových stran . Sasanka, to je přesný .
No jo, teď zpětně mi to přijde jako nějaká epizodka, ale když jsme byli tam, byla to fakt prekérka. Už jsme mysleli, že přespíme v autě. Ale jezdili tam s námi další Češi, kterým se stalo úplně to samé a ti ještě ke všemu neuměli anglicky. Takže můžeš cestovní kanceláři akorát tak poděkovat .
Jo jo, je to matematická metoda, jmenuje se to Děda Lesoň . A namísto čísel se kreslí symboly.

---
hroznetajne.pise.cz

21. 04. 2017 - 18:25

rebarbora: Sasanku Jestli ty nejsi zahradník

---
rebarbora.pise.cz

13. 04. 2017 - 10:38

boudicca: V Praze bývám často, ale přesto při každé návštěvě vytahuji foťák a fotím. Koukám, že jsme na tom úplně stejně. Edíček je krasavec! Škoda toho článku z hor, ráda bych si početla více. Fotky, které jsi zveřejnila, působí neskutečně báječným dojmem.

---
by-boudicca.blogspot.cz

14. 04. 2017 - 16:17

hroznetajne: Sakra, až zase někdy budeš, dej vědět!
Na horách to bylo perfektní , ale asi zpětně nic napsat nedokážu. Nebylo by to autentický (v mém případě). Měla jsem si asi vzít noťas s sebou a sepsat něco tam. Takhle doma už to neumím .

---
hroznetajne.pise.cz

14. 04. 2017 - 17:44

atraktivnistrasilka: Tak ze všeho nejdřív, všechno nejlepší k narozeninám, i když asi krapet opožděně, což?

Musím uznat, že to Edíčkovi na té fotografii velice sluší. Ostatně jako na každé fotografii, ale tahle je taková umělecká...

Taky začínám pozorovat to jaro kolem sebe. Pořád kejchám, kašlu a dělá se mi ekzém...

No, co budu povídat - vnukla jsi mi nápad. Taky bych si měla pořádně promazat galerii - mám tam hlavně naprosto irelevantní snímky obrazovky, které už potřebovat nebudu... no, měla bych s pamětí svého telefonu něco udělat. Už několik týdnů (!!) úspěšně ignoruju hlášku o tom, že se do telefonu nic víc nevejde...

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

14. 04. 2017 - 20:04

hroznetajne: Moc děkuji, Strašilko .
Edíčkovi to sluší za každý okolností . Jako všem ušákům, to je jasný.
A jéje, alergička. Já podobné problémy nemám, ale vím, jak to dokáže zkomplikovat život. U nás to má pravidelně na jaře mamka. Nic příjemného.

Mám to podobně . Většinou se donutím to všechno stáhnout, když už musím mazat staré fotky, abych mohla vyfotit nové .

---
hroznetajne.pise.cz

15. 04. 2017 - 09:16

cayenne®blbne.cz: Fotky z Itálie jsou krásné, hned bych tam jela taky. Letos jsem si lyžování moc užít nestihla (což je paradox, když výjimečně bylo dost sněhu).
Závitky jsem dělala doma minulý týden. Trochu jsem to nevypočítala a bylo jich přes 40. Nechápu, jak jsem mohla mít strach, že se to nesní. Strhla se o ně totiž hotová bitva! Překvapilo mě, že mastné věci mi nedělají dobře na žaludek, ale závitky jsem zvládla v pohodě. Asi mají nějakou kouzelnou moc

---
cayenne.blbne.cz

15. 04. 2017 - 09:38

hroznetajne: Děkuji . Tak třeba příští rok? Já jsem si zase naopak po hodně dlouhé době užila lyžování až až. Se teď bojím, že se na hory zase několik let nedostanu .
Tak to věřím! Je to delikatesa. A ty domácí jsou úplně nejlepší. Smažené mně osobně doma moc nejdou, vždycky se mi dostane hodně oleje dovnitř, ale asi neumím udělat správnou náplň nebo to dobře zabalit. Většinou je jíme nesmažené, i tak jsou moc dobré . Mají kouzelnou moc, to je jasná .

---
hroznetajne.pise.cz

21. 04. 2017 - 18:23

rebarbora: Jenom doufám, že jste chudáka Edíka nevybírali právě podle toho, jestli se vám bude hodit do interiéru Je to takový roztomilý ňuňák
Praha je krásná, chystám se jí taky zase podívat blíž na zoubek během letních výjezdů
A to poslední fakt netuším, co je zač, asi nějaká šablona na řešení zvířátkových rovnic???

---
rebarbora.pise.cz

30. 04. 2017 - 11:38

hroznetajne: Ale to určitě ne! Vlastně jsme měli původně zamluveného jiného ušáka, ale skoro všichni z toho vrhu zemřeli, až na Edouška , kterého jsme si nakonec vzali. Takový siroteček. A tím, že se nám hodí barevně do domácnosti, se nám asi odvděčuje .

Zvířátkové rovnice, přesně tak .

---
hroznetajne.pise.cz