Článek Snář 3

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Snář 3

30. 09. 2016 - 12:58

myfantasyworld: Tak tohle jsou hodně nepříjemný sny. To si říkám, že můžu být ráda za ty mé nesmysly, co se mi zdají. Noční můru jsem měla 2x za celou dobu a to jsem měla z toho hrůzu a pamatuji si tyhle sny doteď.
Ten o tom parku musel být nádherný sen. Přála bych ti, aby jich bylo takových víc krásných.

---
myfantasyworld.pise.cz

30. 09. 2016 - 21:46

hroznetajne: Tak mně se taky zdají často nesmysly . Ty sem ani nepíši, asi bych to ani nedokázala popsat . Spousta snů, které jsem výše popsala, vyústí v něco jiného, nesmyslného.
Nevím, jestli jsou to vyloženě noční můry, ale hezké sny to taky nejsou...

Děkuji . Ale techniku ovládání snů bohužel neumím a asi na to ani nemám talent .

---
hroznetajne.pise.cz

30. 09. 2016 - 15:30

tlapka: Ufff, ty musíš být po takových snech snad jediný člověk, který ráno velmi rád vyskočí z postele. Mně se většinou zdají pořádné slátaniny, v menšině jsou zlé sny, ale když už se přihání, zůstanou mi dlouho před očima. Krásné, pohodové sny v podstatě nemívám.

---
tlapka.pise.cz

30. 09. 2016 - 21:48

hroznetajne: Moc neskáču, plazím se po zemi a orientuji se pohmatem .

Tak to se máš . I slátanina může být někdy fajn. Já si to většinou nepamatuji, nebo to jsou právě tyhle příšernosti .

---
hroznetajne.pise.cz

30. 09. 2016 - 21:34

zlomenymec: Ty vole, a to jsem si říkal, že mám hnusný sny...

---
zlomenymec.pise.cz

30. 09. 2016 - 21:52

hroznetajne: Ale všimla jsem si, že každý špatný sen je odrazem něčeho z reality. Prostě to v noci v hlavě pak všechno řeším. A dopadá to takhle .

---
hroznetajne.pise.cz

01. 10. 2016 - 15:14

atraktivnistrasilka: Sny, tedy, nic moc. Musí být doopravdy nepříjemný pamatovat si některý ty věci. Já třeba noční můry mívám dost často, ale bohužel, tedy spíše někdy naštěstí, si je nepamatuju. Většinou. Vím, že když jsem byla malá, zdálo se mi, že mě chce zahlušit Jiří Trnka (jako fakt, ten den jsem o něm viděla dokument ). Dneska se tomu směju, ale je to fakt hodně hnusnej pocit. Konkrétně ten sen, kdes ubližovala někomu, kdo vypadal jako táta - to je hodně, hodně pitomý. Teď si vybavuju, že se mi jednou zdálo, že mi máma umřela, a ještě teď, když si na to vzpomenu, je mi úplně špatně. Člověk ví, že to byl "jenom" sen, ale... Tomu mozku to prostě nedá, a nahlodává...

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

01. 10. 2016 - 18:08

hroznetajne: To teda nic moc . Trnka pobavil .
To o smrti mamky je fakt ošklivý. Mně se taky někdy zdají podobné hrůzy, kdy mi vraždí sestru, umírají rodiče, to se vždycky probudím a mám slzy v očích.
Je zvláštní, co ti tvé podvědomí vlastně servíruje za obrazy...

---
hroznetajne.pise.cz

01. 10. 2016 - 17:36

rebarbora: Panenko skákavá, ty máš ale různorodé noční můry Mě se většinou zdá (když už se mi teda něco zdá, protože moc často to nebývá) to samé v menších obměnách, a sice že jsem někde v nějakém domě a nemůžu něco najít, tudíž tam pořád bloudím a občas musím přelézat i chybějící schodiště nebo jezdit rozbitým výtahem a pravda, jednou mě honil nějaký zabiják, ale jinak pohoda Nekoukáš ty moc často na horory? Protože jinak nevím, kde bereš "inspiraci"

---
rebarbora.pise.cz

01. 10. 2016 - 18:12

hroznetajne: No děs, viď?
Ono bloudění po domě taky nezní moc růžově . A když tě k tomu ještě někdo pronásleduje, hrůza . Stejný sen se mi ještě nikdy nezdál. Možná podobný, ale jako například moje sestra, ta má pravidelně pořád ten stejný sen, to teda neznám.

Na horory právě vůbec nekoukám, jak vidíš, vystačím si sama . Tak třeba ten sen o trémě se mi zdál někdy před maturitou, takže má nějaký důvod. To, že před něčím utíkáš má taky většinou nějaký důvod, něčeho se bojíš. Zoufalé boje o něco, strach,... Většinou ty sny dokážu nějak racionálně vysvětlit.

---
hroznetajne.pise.cz

01. 10. 2016 - 19:46

alienor: Uffff, to musí být fakt psycho, to ti vůbec nezávidím. Podle popisu jsou ty sny neuvěřitelně "propracované" a mají celkem logiku (až na toho dinosaura ), to je docela neobvyklé.

V mých nočních můrách se většinou objeví něco nelogického, co tam jakoby nepatří, takže si řeknu "aha, to bude jen sen", provedu test- zkusím zjistit čas na hodinách nebo si spočítat prsty na rukou- tím se mi potvrdí, že jde o sen, a pak už si ho můžu dle libosti měnit a upravovat, nebo se na povel vzbudit, pokud v něm nechci pokračovat. Někdy se mi ale nedaří ho ani změnit, ani se vzbudit, někdy si dokonce vůbec neuvědomím, že jde o sen, dokud se nevzbudím. Obecně mám vypozorováno, že noční můry se mi zdají, pokud jdu spát hodně vyčerpaná (a to spíš psychicky než fyzicky). Naučila jsem se si před spaním úplně vyčistit hlavu (něco jako Nitrobrana v Harry Potterovi ) a je to mnohem lepší, mozek potom v noci "nešrotuje" a nezpracovává žádné nevyřešené záležitosti.

Přeju ti co největší podíl krásných snů (jako ten o parku, to musela být nádhera ) a co nejméně těch zlých snů

---
alienor.pise.cz

02. 10. 2016 - 14:49

hroznetajne: Je to někdy na prášky . Jsou docela smysluplné, mají hlavu a patu jako ucelené příběhy. Samozřejmě ne vždy to tak je, ale ty co si pamatuji, tak většinou dávají docela smysl .

Teda takhle ovládat sny bych taky chtěla. Obdivuji ty, co umí techniky lucidního snění, já toho asi nejsem vůbec schopná, nebo nemám dost pevnou vůli zkoušet to dál a dál. Párkrát se mi povedlo uvědomit si, že sním a sen ovládat, ale většinou se brzy vzbudím. Jít spát s čistou hlavou je výborný nápad. Většinou ulehám s tím, že si rekapituluji co se ten den stalo, začínám všechno řešit, asi to nebude úplně nejlepší. Když nemůžu usnout, tak si buduji alternativní reality a v těch potom ve snu pokračuji, ale takové sny si většinou moc nepamatuji. Nevím jak ty, ale mně většinou zůstane v paměti jen ten poslední .

Těch parkových bych uvítala víc, to jo . Mockrát Ti děkuji za milý komentář!

---
hroznetajne.pise.cz

02. 10. 2016 - 19:51

iva: Ty se umíš bavit ve dne v noci, jak tak koukám
Ještě že z nočních můr se člověk vždycky probudí...
Pro mě jsou jedny z nejhorších ty, kdy zoufale volám o pomoc... a z hrdla mi nevyjde ani hláska
Naštěstí se mi častěji zdají buď zmateniny nebo sny s vodou. A ty miluju

03. 10. 2016 - 09:59

hroznetajne: To teda jo .
Tak to je hrozný. Stejně jako když před někým utíkáš, zoufale se snažíš zachránit si krk, ale jsi přilepená k zemi a nemůžeš běžet .
Sny s vodou?

---
hroznetajne.pise.cz

03. 10. 2016 - 13:35

iva: No jo.
Jako ve většině snů se mi v té chvíli zdá moje chování logické, po probuzení už si tak nemyslím
Ale dost často vodou z nějakého důvodu proplouvám, buď na lodi si plavčím sama. Zajímavý je, že ta voda (byť je někdy kalná nebo jde třeba o peřeje) je vždycky příjemně tak akorát teplá, cítím se v ní bezpečně a nemám žádné obavy.
Asi nějaké znamení, že jsem vlastně ve skutečnosti hýčkaná, opečovávaná a někdo na mně dává pozor

05. 10. 2016 - 23:17

hroznetajne: Tak pokud to máš s pozitivním významem, tak je to v pohodě . Já mám s vodou ve snech spojené většinou topení, zoufalé plavání uprostřed oceánu a podobně .

Třeba to budou nějaké vzpomínky na to, jak jsi byla v teplíčku u maminky v bříšku .

---
hroznetajne.pise.cz

19. 10. 2016 - 22:10

zo: Fuuh, to jsou teda kombinace, že by se z toho jeden zcvokl! Lituju tě a jsem ráda, že se mi zdají převážně blbiny !
Můj nedávný sen byl o tom, že jsem měla v čele vrásku a ve vrásce špínu, kterou sem chtěla oddělat nehtem, ale ten se mi vryl hlouběji do obličeje a vydloubla jsem odtud takovou tu oranžovou rybku. No, bylo to dost surreálné, to je fakt .
Snad se ti bude zdát i něco pěkného . Třeba jako to s tím parkem.

---
zo.pise.cz

21. 10. 2016 - 20:11

hroznetajne: Teď už mě budí budík, takže si už nic nepamatuji a mám pokoj. Bohužel i od těch hezkých snů .
Hele, ta vráska na čele, to je docela hnusný . Ta rybička, blee .

---
hroznetajne.pise.cz